کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی کفپوشی با کیفیت بالا تولید فومیران می باشد. جنس این کفپوش که به آن کفپوش لاستیکی نیز می گویند از دانه های گرانول بوده کاملا مقاوم در برابر ضربه، گرد و خاک، باد، آفتاب، باران و … می باشد. مقاومت بالای کفپوش گرانولی آن را به کف پوشی مناسب جهت استفاده در فضاهای باز و پر رفت و آمد تبدیل نموده است. زیرا در فضاهای سرباز نیاز به کفپوشی است که تحمل عوامل طبیعی را داشته باشد و در مکان های پر رفت و آمد نیاز به کفپوشی است که تحمل وزن افراد و رفت و آمد با کفش را داشته باشد.

این کفپوش ها در دو نوع ساده و پایه تخم مرغی و در رنگ های متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف موجود می باشند. در زیر این کفپوش ها شیارهایی وجود دارد که جهت عبور آب می باشد.  نوع پایه تخم مرغی دارای پایه هایی می باشد که مناسب جهت استفاده در پارک ها می باشد تا بعد از شستشو یا آبیاری، آب در زیر کفپوش باقی نماند و از زیر آن عبور کند. ضخامت این کفپوش ها ۴۵ میلی متر می باشد.

کفپوش گرانولی

کفپوش های گرانولی بعد از قرار گرفتن بر روی زمین به دلیل سنگین بودن ثابت در جای خود قرار می گیرند اما می توان از چسب یا پیچ نیز برای این کار استفاده نمود. این کفپوش ها به صورت قطعه های ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متری می باشند.

این کفپوش ها جهت استفاده در پارک ها، باشگاه های بدنسازی، حیاط مدرسه، پارکینگ، پیاده روها، اصطبل حیوانات و … مناسب می باشند. زیرا در این محیط ها که کفپوش در معرض وزن های بالا و یا عوامل محیطی قرار می گیرد نیاز به کفپوشی مقاوم می باشد.

کفپوش گرانول کاملا مقاوم و نشکن بوده و بر اثر رفت و آمد با کفش، در زیر دستگاه های بدنسازی و یا حتی بر اثر عبور ماشین از روی آن ها آسیبی نمی بیند.

همچنین در فضاهای سر باز به دلیل تابش نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند. بر اثر ریزش برف و باران بر روی این کفپوش نیز،  آسیب نمی بیند و نمی پوسد. بنا به این دلایل این کفپوش برای فضاهای سر باز مناسب می باشد.

این کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و به دلیل ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو می باشند.

کفپوش گرانول فومیران دارای ابعاد و ضخامت های مختلف و همچنین رنگبندی متنوع می باشد. نوع جدیدی از این کفپوش که کفپوش گلدن نامیده می شود دارای درخشندگی زیر نور بوده و دارای رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان می باشند و برای زیبایی بیشتر محیط استفاده می شوند. از این کفپوش درخشان می توان برای زیبایی مکان ها برای پوشش کف زمین استفاده نمود. از جمله این مکان ها سالن های جشن ها، همایش، سالن آمفی تئاتر، حیاط مهد کودک و … می باشد.

به کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی نیز می گویند.

موارد استفاده کفپوش گرانولی

کفپوش باشگاه فومیران محصولی پر کاربرد و پرفروش در سالن های ورزشی می باشد. به کار گیری کفپوش مقاوم و ضد ضربه که بتواند به راحتی وزن افراد و تجهیزات ورزشی سنگین را تحمل کند، از الزامات مهم هر باشگاه و سالن ورزشی است. انعطاف پذیری و دوام بالای کفپوش های فومیران برای سالن های طولانی شما را از تعویض کفپوش بی نیاز می کند.

 

– استفاده در باشگاه های بدنسازی

– استفاده در پارک ها

– استفاده در پارکینگ ها

– استفاده در حیاط منزل، مدرسه، بیمارستان و …

– استفاده در ورودی مترو

– استفاده در پیاده رو ها

-استفاده در کارخانه ها

-استفاده در اصطبل حیوانات

– استفاده در استخر ها و …

ویژگی های کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی کفپوشی باکیفیت بالا تولید فومیران می‌باشد. به این کف پوش ها کفپوش لاستیکی پارک و کفپوش لاستیکی گرانول نیز می گویند. جنس این کفپوش از دانه‌های گرانول بوده و کاملاً مقاوم در برابر ضربه، گردوخاک، باد، آفتاب، باران و ... می‌باشد.

– محکم و نشکن

– مقاوم در برابر ضربه

– مقاوم در برابر وزن بالا

– مقاوم در برابر تابش آفتاب

-مقاوم در برابر باران و برف

– دارای گواهی استاندارد

– رنگبندی متنوع

– ابعاد و ضخامت مختلف

– ضد آب و قابل شستشو

-قطعه ای و دارای نصب راحت

انواع کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی کفپوشی باکیفیت بالا تولید فومیران می‌باشد. به این کف پوش ها کفپوش لاستیکی پارک و کفپوش لاستیکی گرانول نیز می گویند. جنس این کفپوش از دانه‌های گرانول بوده و کاملاً مقاوم در برابر ضربه، گردوخاک، باد، آفتاب، باران و ... می‌باشد.

کفپوش های گرانولی در انواع مختلف جهت کاربردهای منفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش ساده، کفپوش پایه شانه تخم مرغی و کفپوش گرانولی گلدن

نوع ساده که به صورت قطعه هایی محکم و با دوام از جنس گرانول بوده و قابل استفاده در مکان های سر باز است. این کفپوش ها دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر ضربه، باد، باران، آفتاب و سایر عوامل محیطی مقاوم می باشند. در زیر این کفپوش ها آبراه هایی وجود دارد که جهت عبور آب تعبیه شده است.

کفپوش پایه شانه تخم مرغی که دارای پایه هایی تخم مرغی شکل است جهت عبور آب بوده و گزینه مناسبی جهت استفاده در پارک ها می باشد. زیرا در پارک ها اگر آب ناشی از شستشو و یا بارندگی در زیر کفپوش باقی بماند باعث پوسیدگی کفپوش می شود.

کفپوش گلدن علاوه بر سایر ویژگی های کفپوش ساده دارای اکلیل روی سطح خود بوده که باعث زیبایی آن می شود و مناسب جهت استفاده در سالن های همایش، جشن ها، آمفی تئاتر ها و … می باشد.

تولید کفپوش گرانولی

تولید کفپوش گرانولی در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این کفپوش ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

تفاوت کفپوش گرانولی و کفپوش تاتامی

وزن کفپوش

این دو نوع کفپوش تفاوت های زیادی با هم دارند که این تفاوت ها نوع کاربردشان را متمایز می کند. مهم ترین تفاوت این دو کفپوش جنس آن ها می باشد. جنس کفپوش گرانولی از دانه های گرانول و جنس کفپوش تاتامی از  EVAمی باشد. کفپوش گرانولی کفپوشی محکم و ضد ضربه بوده و دارای مقاومت در برابر عوامل محیطی می باشد ولی کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر بوده که مقاومت چندانی در برابر عوامل محیطی ندارد. پس کفپوش گرانول مناسب فضاهای سر باز و کفپوش تاتامی مناسب فضاهای سر بسته است.

کفپوش های تاتامی وزن کمتری به نسبت کفپوش های گرانول دارند. بر روی کفپوش های گرانولی می توان با کفش راه رفت اما این امکان برای کفپوش های تاتامی وجود ندارد.

قیمت کفپوش گرانولی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این کفپوش مناسب است. قیمت کفپوش گرانولی بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است. شما میتوانید با مراجعه به صفحه محصول با تغییر در ضخامت آن قیمت های را بررسی نمایید و یا با تماس با همکاران ما از آن مطلع شوید.

کیفیت و استاندارد کفپوش گرانولی

کفپوش باشگاه

کفپوش های گرانولی دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بوده و از گرانول های لاستیک وارداتی در تولید آن ها استفاده می ش

ود. تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

جنس چسب مورد استفاده در آن ها نیز از مرغوب ترین نوع چسب بوده و از رنگ های خارجی با کیفیت در تولید آن ها استفاده می شود.

از جنس چسب خوب استفاده شده در داخل کفپوش و جنس گرانول های لاستیک وارداتی با کیفیت و رنگ خارجی استفاده شده که دوام و ماندگاری بالایی دارد.

نصب کفپوش گرانولی

این کفپوش‌ها به صورت گونیا هستند و به همین دلیل به راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن کفپوش ها، می‌توان دور آنها را با استفاده از نوار تخته‌ای یا نوار آهن مهار کرد.

همچنین می توان با استفاده از چسب کفپوش، پنج نقطه از کفپوش را به چسب آغشته کرد و روی سطح هموار بتنی یا هر سطح صیقلی دیگر چسباند.

روش دیگر به وسیله پیچ و رول پلاک لاستیکی نیز می‌توان این کفپوش‌ها را به زمین صاف و هموار پیچ کرد.

نگهداری و تمیز کردن کفپوش گرانولی

کفپوش پلاستیکی

با استفاده از آب می توان کفپوش های گرانولی را شست. همان طور که گفتیم در زیر کفپوش ها آبراه هایی وجود دارد که آب از آن ها عبور می کند. برای مکان های سر بسته نیز استفاده از از تی مرطوب توصیه می شود.

برای شستشو میتوانید ا

ز مواد شوینده غیر اسیدی نیز استفاده نمایید.
از برس و مواد زبر ترجیحا خوددرای شود.

خرید کفپوش گرانولی

برای خرید کفپوش گرانولی، پس از انتخاب مدل و تعیین متراژ فضایی که نیاز به ایمن شدن دارد می توانید با شماره ۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱ تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

برای اطلاع از قیمت کفپوش گرانولی و یا خرید کفپوش گرانول فومیران به لینک زیر مراجعه فرمایید.

خرید کفپوش گرانولی

محصولات مرتبط

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید