کفپوش گرانولی

 

کفپوش گرانولی کفپوشی با کیفیت بالا تولید فومیران می باشد. جنس این کفپوش که به آن کفپوش لاستیکی نیز می گویند از دانه های گرانول بوده و کاملا مقاوم در برابر ضربه، گرد و خاک، باد، آفتاب، باران و … می باشد. مقاومت بالای کفپوش گرانولی آن را به کف پوشی مناسب جهت استفاده در فضاهای باز و پر رفت و آمد تبدیل نموده است. زیرا در فضاهای سرباز نیاز به کفپوشی است که تحمل عوامل طبیعی را داشته باشد و در مکان های پر رفت و آمد نیاز به کفپوشی است که تحمل وزن افراد و رفت و آمد با کفش را داشته باشد.

این کفپوش ها در دو نوع ساده و پایه تخم مرغی و در رنگ های متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف موجود می باشند. در زیر این کفپوش ها شیارهایی وجود دارد که جهت عبور آب می باشد.  نوع پایه تخم مرغی دارای پایه هایی می باشد که مناسب جهت استفاده در پارک ها می باشد تا بعد از شستشو یا آبیاری، آب در زیر کفپوش باقی نماند و از زیر آن عبور کند. ضخامت این کفپوش ها ۴۵ میلی متر می باشد.

کفپوش های گرانولی بعد از قرار گرفتن بر روی زمین به دلیل سنگین بودن ثابت در جای خود قرار می گیرند اما می توان از چسب یا پیچ نیز برای این کار استفاده نمود. این کفپوش ها به صورت قطعه های ۵۰ در ۵۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متری می باشند.

این کفپوش ها جهت استفاده در پارک ها، باشگاه های بدنسازی، حیاط مدرسه، پارکینگ، پیاده روها، اصطبل حیوانات و … مناسب می باشند. زیرا در این محیط ها که کفپوش در معرض وزن های بالا و یا عوامل محیطی قرار می گیرد نیاز به کفپوشی مقاوم می باشد.

کفپوش گرانول کاملا مقاوم و نشکن بوده و بر اثر رفت و آمد با کفش، در زیر دستگاه های بدنسازی و یا حتی بر اثر عبور ماشین از روی آن ها آسیبی نمی بیند.

همچنین در فضاهای سر باز به دلیل تابش نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند. بر اثر ریزش برف و باران بر روی این کفپوش نیز،  آسیب نمی بیند و نمی پوسد. بنا به این دلایل این کفپوش برای فضاهای سر باز مناسب می باشد.

این کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و به دلیل ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو می باشند.

کفپوش گرانول فومیران دارای ابعاد و ضخامت های مختلف و همچنین رنگبندی متنوع می باشد. نوع جدیدی از این کفپوش که کفپوش گلدن نامیده می شود دارای درخشندگی زیر نور بوده و دارای رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان می باشند و برای زیبایی بیشتر محیط استفاده می شوند. از این کفپوش درخشان می توان برای زیبایی مکان ها برای پوشش کف زمین استفاده نمود. از جمله این مکان ها سالن های جشن ها، همایش، سالن آمفی تئاتر، حیاط مهد کودک و … می باشد.

به کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی نیز می گویند.

 

موارد استفاده کفپوش گرانولی

– استفاده در باشگاه های بدنسازی

– استفاده در پارک ها

– استفاده در پارکینگ ها

– استفاده در حیاط منزل، مدرسه، بیمارستان و …

– استفاده در ورودی مترو

– استفاده در پیاده رو ها

-استفاده در کارخانه ها

-استفاده در اصطبل حیوانات

– استفاده در استخر ها و …

 

ویژگی های کفپوش گرانولی

محکم و نشکن

– مقاوم در برابر ضربه

– مقاوم در برابر وزن بالا

– مقاوم در برابر تابش آفتاب

-مقاوم در برابر باران و برف

– دارای گواهی استاندارد

– رنگبندی متنوع

– ابعاد و ضخامت مختلف

– ضد آب و قابل شستشو

-قطعه ای و دارای نصب راحت

 

برای اطلاع از قیمت کفپوش گرانولی و یا خرید کفپوش گرانول فومیران به لینک زیر مراجعه فرمایید.

خرید کفپوش گرانولی

 

محصولات مرتبط

 

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی ۵۰×50

کفپوش تاتامی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی۵۰×50

 

تحویل درب کارخانه

crisp fa