کفپوش

کفپوش

کفپوش به هر وسیله ای که مناسب برای پوشاندن کف باشد گفته می شود. حال این کف می تواند کف اتاق، سرویس بهداشتی، حیاط، پارک، اتومبیل و … باشد که برای هر کدام از آن ها کفپوشی متناسب با کاربرد قابل استفاده می باشد.

برای مثال نوعی که برای اتومبیل استفاده می شود کاملا متفاوت است از نوعی است که برای سرویس بهداشتی استفاده می شود.

وظیفه آن ها حفاظت از کف زمین و حفاظت از انسان بوده تا در هنگام استفاده از مکان ها احساس راحتی نمایند.

انواع کف پوش فومیران :

در اینجا میخواهیم به کفپوش های قابل نصبی اشاره نماییم که برای منازل مسکونی، پارک و … استفاده می شوند. فومیران تولید کننده این کفپوش ها می باشد.

پرکاربردترین نوع آن تاتامی بوده که غالبا در فضاهای داخلی که به صورت مسقف می باشند استفاده می گردند.

مثلا در اتاق ها، مهد کودک، سالن های ایروبیک، سالن ورزش های رزمی و …

دلیل اینکه برای فضاهای سرپوشیده این کفپوش را پیشنهاد میدهیم این است که اولا چون این تاتامی ها از جنس فوم بوده و انعطاف پذیر می باشند در طولانی مدت بر اثر آفتاب و برف و باران خراب می شوند و دلیل دیگر که چندان برای استفاده با کفش مناسب نیستند. به طور کلی این کفپوش ها قابلیت تحمل وزن های خیلی سنگین و دستگاه ها را ندارند.

ولی برای فضاهای داخلی این کفپوش ها پیشنهاد می شوند زیرا کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشند و در صورت استفاده بدون کفش آسیبی به پا وارد نمی گردد. انعطاف پذیری این کفپوش باعث حالت ضربه گیری آن میگردد و به خصوص برای اتاق کودک و مهد کودک بسیار مناسب می باشد تا کودکان از خطرات احتمالی در امان باشند. همچنین در سالن های ایروبیک که گاها نیاز است افراد بر روی زمین بنشینند و یا در سالن ورزش های رزمی که احتمال افتادن بر روی زمین می باشد این کفپوش توصیه می گردد تا از شدت ضربات کاسته و آسیبی یه ورزشکاران وارد نشود.

لازم به ذکر است که این کفپوش ها کاملا ضد آب و قابل شستشو می باشند و به دلیل خاصیت پازلی به راحتی قابل نصب می باشند.

کفپوش بعدی کفپوشی است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و قابلیت تحمل وزن های بالا را دارد. این کفپوش که کفپوش لاستیکی نام دارد برای فضاهای غیر مسقف و فضاهایی که قرار است وزن زیادی به زمین وارد گردد مناسب هستند.

کفپوش لاستیکی در پارک ها، باشگاه های بدنسازی و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا مقاومت بالایی که دارند باعث می شود تا در اثر برخورد وزنه ها یا قرار گیری دستگاه های موجود در پارک ها آسیبی به کفپوش وارد نکرده و در اثر باد، باران، گرد و خاک، آفتاب و … آسیبی نبینند.

این محصول دارای شیارهایی می باشد که جهت عبور آب بوده تا آب در زیر کفپوش باقی نماند و مانع از پوسیدن کفپوش شود.

در باشگاه های بدنسازی به علت قرار گرقتن وزنه و دستگاه های های سنگین بر روی زمین، این کفپوش مناسب است زیرا تحمل وزن بالایی دارد. همچنین در پارکها نیز به علت قرار دادن بعضی دستگاه ها و رفت و آمد افراد با کفش و عبور موتور سیکلت و … احتیاچ به کفپوشی با دوام می باشد. از دیگر دلایل لستفده از این کفپوش در پارک ها جلوگیری از پخش شدن گرد و خاک می باشد.

همه نوع کفپوش تولیدی این شرکت دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های گوناگون می باشند. کفپوش ها دارای ابعاد ۵۰*۵۰ و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر و ضخامت های متنوع می باشند.

تولید کفپوش در کارخانه بزرگ فومیران، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام می شود.

برای اطلاع از لیست قیمت بر روی لینک های زیر کلیک نموده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش لاستیکی
کفپوش تاتامی ۵۰×۵۰

کفپوش تاتامی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×۱۰۰

کفپوش لاستیکی۵۰×۵۰

 

تحویل درب کارخانه

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید