Types of flooring

انواع کفپوش | فومیران تولید کننده انواع کفپوش با کیفیت و دوام بالا بوده که این کفپوش ها شامل کفپوش تاتامی، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارکت و … می باشند. کفپوش تاتامی قابل استفاده در محیط های سربسته، کفپوش لاستیکی مناسب جهت استفاده در محیط های سر باز و پر رفت و آمد و کفپوش پارکت مناسب جهت استفاده در زیر پارکت می باشد.

انواع کفپوش در رنگ ها و طرح های متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف موجود می باشند.

در کارخانه فومیران فوم های مرغوب و بهداشتی طی فرآیندهای مختلف در دستگاه های مختلف قرار گرفته و با توجه به فرمول های خاصی که توسط مهندسان کنترل کیفیت بررسی می شود، انواع کفپوش با کیفیتی بالا تولید شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

کفپوش های فومیران دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی است.

انواع کفپوش تولیدی فومیران :

این کفپوش ها در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی موجود می باشند.

کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر و سبک بوده و برای پوشش کف مکان هایی همچون اتاق کودک و مهد کودک که نیاز به کفپوشی ایمن دارند مناسب می باشد. زیرا این کفپوش ها دارای خاصیت ارتجاعی بوده که از شدت ضربه کاسته و به کفپوشی ضربه پذیر تبدیل می شوند.

این کفپوش ها در رنگ و طرح متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. کفپوش تاتامی ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشد. کفپوش تاتامی به صورت پازلی بوده و در هنگام نصب قطعات در هم قفل می شوند.

در حالیکه کفپوش لاستیکی کفپوشی مقاوم و محکم می باشد و برای مکان هایی که نیاز به کفپوشی بادوام دارند همچون پارک، پیاده رو و باشگاه بدنسازی مناسب می باشند. زیرا این کفپوش در برابر ضربه، وزن زیاد، برف و باران، آفتاب و … مقاوم بوده و به همین دلیل در چنین فضاهایی کاملا مقاوم بوده و آسیبی نمی بینند.

فوم رول پارکت نیز برای نصب در زیر پارکت برای ماندگاری بیشتر پارکت و عدم به صدا در آمدن آن می باشد.

برای خرید انواع کفپوش هم می توانید به صورت آنلاین خرید نموده و هم از طریق تماس با کارشناسان می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

برای خرید آنلاین بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش طرح دارکفپوش حروف و اعداد
 کفپوش تاتامی 
 کفپوش لاستیکی 
 کفپوش طرح دار 
 کفپوش حروف و اعداد 
crisp en