محصولات فرآوری فومی | اسباب بازی، سرگرمی، ورزشی

فوم یکی از پرکاربردترین محصولات، در تولید صنایع مختلف محسوب می‌شود. به مجموعه عملیاتی که روی یک یا چند ماده فومی صورت می‌گیرد تا آنرا به خصوصیات مطلوبی از یک محصول جدید برساند، اصطلاحا فرآیند فرآوری گفته می‌شود. که این محصولات فرآوری در حوزه هایی مانند ورزشی، آموزش، سرگرمی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد‌.

مجموعه فومیران از جمله تولیدکنندگان پیشرو در حوزه محصولات فرآوری فوم سلول بسته است. فوم خام بعد از طی کردن چندین مرحله توسط دستگاه‌های صنعتی، فرآوری می‌شود. خروجی آن محصولات فرآوری فومی است، که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

محصولات فومی ورزشی

در اکثر محصولات ورزشی، فوم بکاررفته است. شاید در نگاه اول دیده نشود ولی بسیار پرکاربرد است. ساختار فوم سلول بسته EVA، به‌گونه‌ای است که حالت برگشت‌پذیری بالا، عملکرد عالی در برابر نفوذ آب و ضربه دارد. این فاکتورها ایمنی و سلامت ورزشکار را در حین فعالیت‌های شدید بهمراه دارد. تنوع محصولات این دسته را می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه زیر ببینید:

محصولات کمک آموزشی و سرگرمی فومی

یکی از روش‌های تقویت قدرت تخیل و بهبود خلاقیت در کودکان، بازی کردن است. بازی کردن هدفمند به جهت آموزش و یادگیری، با محصولات فومی آموزشی برای کودکان بسیار جذاب‌تر است. قابلیت شکل‌دهی به فوم سلول بسته EVA، خوش‌فکری همکاران واحد تحقیق و توسعه، قابلیت الاستیکی فوم، شست‌وشوی آسان محصولات فومی، برخی از ویژگی‌های مثبت محصولات سرگرمی آموزشی فومی است. سبد محصولات این دسته گسترده است و شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را با کلیک روی دکمه زیر مطالعه نمایید:

محصولات فومی مناسب مهدکودک

یکی از دغدغه‌های والدین بعد از فرستادن کودکشان به مهدها، سلامتی آنهاست. علی‌رغم تلاش مربیان مهد، باز هم امکان آسیب‌دیدگی کودکان در حین بازی وجود دارد. برخورد محکم با دیوارها یا زمین خوردن در حین دویدن، می‌تواند اتفاق بیفتد. علاوه بر این موارد، جذابیت‌های رنگی محصولات فومی باعث ارتباط بهتر کودک با مهدکودک شده است. توضیح بیشتر در مورد محصولات فرآوری فومی مناسب برای مهدکودک را میتوانید در ادامه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.