انواع فوم ای وی آ

شرکت فومیران با هدف فرآوری محصولات فومی در ایران تأسیس گردیده و ارائه محصولات نهایی با کیفیت ،متنوع و به روز برای این مجموعه در فهرست اولویت های اولیه می باشد.
فومیران تولیدات خود را در انواع ورق های پلی اتیلن، EVA ،EPDM، CR، SBR، ورق های لاستیکی مخصوص زمین های ورزشی و صنعتی با کاربردهای مختلف از ضخامت ۵ إلی ۱۰۰ میلی متر، فوم های صنعتی به صورت رول در ابعاد و متراژ های مختلف و دیگر محصولات مرتبط، صنایع خودروسازی، عایق های حرارتی، کفپوش های ورزشی، فوم های کیف و کفش، فوم نظامی، وسایل آموزشی و کمک آموزشی، اسباب بازی و فوم های متناسب با کاربرد های صنعتی را گسترش داده است.
این شرکت با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.
افتخار کسب گواهی های ISO 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 حاصل پشتکار شبانه روزی و تلاش و کوشش تمامی پرسنل این مجموعه تولیدی می باشد. کسب گواهی استاندارد ملی ایران و همکار  مؤسسه استاندارد ملی در خصوص فوم های صنعتی و EVA نیز در آینده نزدیک ماحصل تلاش مدیران این شرکت خواهد بود.

 

اکنون میخواهیم در مورد هر کدام از فوم های تولیدی فومیران بیشتر بدانیم.

 

ورق های لاستیکی مخصوص زمین های ورزشی و صنعتی
این ورق ها از دانه های گرانول تولید می شوند. گرانول ها در کارخانه فومیران در دستگاه های مخصوص و پیشرفته قرار گرفته طبق فرمول هایی خاص به ورق های لاستیکی تبدیل می شوند.
این ورق ها کاملا مقاوم و ضد ضربه بوده و ماندگار در برابر عوامل محیطی می باشند.
این ورق ها جهت استفاده به عنوان کفپوش در کارخانه ها، پارک ها، باشگاه های بدنسازی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش باشگاه فومیران محصولی پر کاربرد و پرفروش در سالن های ورزشی می باشد. به کار گیری کفپوش مقاوم و ضد ضربه که بتواند به راحتی وزن افراد و تجهیزات ورزشی سنگین را تحمل کند، از الزامات مهم هر باشگاه و سالن ورزشی است. انعطاف پذیری و دوام بالای کفپوش های فومیران برای سالن های طولانی شما را از تعویض کفپوش بی نیاز می کند.

فوم های EVA
بخش عمده ای از تولیدات فومیران مربوط به فوم های ای وی آ می باشد. EVA، ماده اولیه جهت تولید بسیاری از محصولات این مجموعه می باشد. ماده اولیه طبق فرمول های خاص، توسط نیروی کاری متخصص و دستگاه های پیشرفته به صدها محصول نهایی جهت مصارف مختلف تبدیل می شود و به نوعی خود یک ماده اولیه به صورت ورق و یا رول می باشد.

کفپوش ها
از جمله تولیدات پر استفاده کفپوش ها می باشند. کفپوش های فومی در انواع ساده، طرح دار و کفپوش حروف تولید می شوند. این کفپوش ها دارای آج هایی بر روی سطح خود جهت جلوگیری از سر خوردن بوده و دارای رنگبندی متنوع هستند. اطراف این کفپوش ها به صورت پازلی بوده تا در هنگام نصب به راحتی در هم قفل شوند.
این کفپوش ها دارای انعطاف پذیری متفاوت و مناسب جهت کاربردهای مختلف می باشند.
کفپوش های فومی جهت ایمن سازی در مهدکودک، پارک کودک، اتاق کودک، سالن های ورزشی و … مناسب می باشند.

کفپوش سالن ورزشی محصولی از فومیران با بهترین کیفیت بوده که این کفپوش ها در دو نوع مختلف کفپوش ورزشی تاتامی و کفپوش ورزشی لاستیکی موجود می باشند و هر کدام دارای کاربردی خاص هستند. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. 

فوم رول ها
از دیگر تولیدات مهم و کاربردی این مجموعه فوم رول ها هستند. فوم رول ها در انواع مختلف آجدار،سایلنت، پانچ شده و TVRG موجود می باشند.
فوم رول ها دارای ضخامت های مختلف جهت استفاده در کاربردهای متفاوت می باشند و در صنایع مختلفی همچون کیف و کفش، ساختمان سازی، عایق کاری، کشتی سازی، خودرو سازی، ورزشی و … کاربرد دارند.
فوم رول های آج دار دارای آج هایی روی سطح خود بوده که جهت تولید صندل، دمپایی روفرشی، صندل هتلی، زیره کفش و … مناسب بوده تا مانع از سر خوردن شوند.
فوم رول سایلنت یا پارکت جهت زیرسازی پارکت بوده تا مانع از پوسیدگی پارکت شود و نیز از به صدا درآمدن آن جلوگیری نماید. هم چنین به عنوان عایق عمل می کند.
فوم رول پانج شده نیز که دارای سوراخ هایی روی سطح خود میباشد جهت استفاده در کفی کفش و بین چرم و پارچه کفش به منظور جریان هوا و ممانعت از تعریق می باشد.
فوم رول TVRG نیز که دارای دانسیته پایینی می باشد مناسب جهت استفاده در تشک های طبی، صنایع کیف و کفش،پزشکی و بسته بندی می باشد.

فوم رول یا فوم رولی، تولید فومیران دارای کاربردهای بسیاری بوده و در بسیاری از صنایع از جمله کیف و کفش، خودروسازی، ساختمان‌سازی و همچنین برای عایق‌کاری و زیرسازی پارکت می باشد.

ورق فوم
ورق فوم ها دارای بیشترین کاربرد در بین فوم های تولیدی بوده و در تولید فوم های پزشکی، خودروسازی، ساختمان سازی، عایق کاری، کیف و کفش، بسته بندی، ورزشی، اسباب بازی، کاردستی و بسیاری صنایع دیگر کاربرد دارند.
این فوم ها دارای ویژگی های متفاوت، ابعاد و ضخامت های مختلف بوده و با نام های متفاوتی عرضه می شوند.
ورق فوم ها نیز در انواع مختلف ساده، آج دار، فشرده، پانج شده، TVRG تولید و عرضه می شوند. هر کدام از ورق ها دارای ویژگی هایی بوده که آن را مناسب جهت استفاده در مصرفی خاص می نماید.

ورق فوم تی صنعتی فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در موارد صنعتی بوده و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت صنعتی فومیران با احداث کارخانه ای مجهز و با همکاری کارشناسان متخصص، تولید انواع ورق فوم صنعتی با کیفیت بالا متناسب با نیاز مصرف کنندگان را آغاز نموده است. شرکت بزرگ فومیران با پشتوانه ی سالها تجربه ی موفق در تولید فوم ، توانایی تولید انواع ورق فوم از جمله تی بازاری در اندازه و سایزهای مختلف را دارد.

ثبت نظر

پنج × چهار =