تأمین ۸۰ درصدی کلاه راهپیمایی برای ۲۲ بهمن امسال توسط فومیران

 با توجه به قرار گرفتن در آستانه ایام ا… دهه فجر و راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، با توجه به نیاز سازمان ها و ارگان ها به کلاه های تبلیغاتی، شرکت فومیران ( فکرافرین ) آمادگی تولید این محصول در تیراژ بالا را اعلام داشته و توانسته است بیش از ۸۰ درصد نیاز مردم به انواع کلاه مخصوص راهپیمایی  را تأمین نماید. این کلاه ها بنا به درخواست مشتریان گرامی در انواع مختلف با چاپ و بدون چاپ در رنگ های پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و یا رنگ سازمانی مورد نظر مشتریان تولید و به اشخاص ، شرکت ها و ارگان های مربوطه ارائه می شود.

از مزیت های این نوع کلاه تبلیغاتی خاصیت چاپ بر روی آن می باشد که این ویژگی به خصوص برای سازمان ها کاربرد داشته به طوریکه هر سازمان شعار مربوطه و یا در صورت تمایل لوگو و یا هر طرح دلخواه را روی کلاه چاپ می نماید.

دیگر ویژگی این کلاه ها لبه دار بودن آن است که به عنوان کلاه آفتابگیر عمل نموده و مانع از برخورد آفتاب به سر و صورت راهپیمایان عزیز می شود.

کلاه راهپیمایی از جنس فوم انعطاف پذیر بوده که هیچ گونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمی نماید.

کلاه های مونتاژی دارای شیارهای متعدد جهت تغییر سایزبوده که پس از استفاده قابل بازگشت به حالت اولیه به صورت مسطح جهت نگهداری و استفاده های بعدی می باشد.

جهت سفارش کلاه راهپیمایی و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

نمایش محصول در سایت: کلاه تبلیعاتی فومی

ثبت نظر

2 × 1 =