جشنواره بچه های ایرانی عروسک ایرانی

اولین دوره جشنواره ملی بچه‌های ایرانی- عروسک ایرانی با هدف علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوانان به عروسک‌های ایرانی و آشنایی کودکان ایرانی با عروسک‌های اقوام برگزار می‌شود.

«بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی» عنوان جدیدترین جشنواره‌ای است که قرار است از ۱۲ مهرماه برای اولین سال آغاز به کار کند. هدف اصلی این جشنواره ایجاد فضایی موضوعی نسبت به تولید عروسک ایرانی برای بچه‌های ایرانی است.همچنین گفته شده که برگزاری این جشنواره در حوزه عروسک‌های ایرانی سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 برنامه «بچه‌های ایران» قراراست به مدت چند روز به مناسبت برگزاری جشنواره «بچه‌های ایرانی‌، عروسک ایرانی» از برج میلاد پخش زنده داشته باشد.

این جشنواره از ۱۲ تا ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۳،از ساعت ۱۷ إلی ۲۲ در در محوطه برج میلاد برگزار می گردد و بیش از۳۰۰ غرفه در حوزه کودک و نوجوان دارد که شامل کارگاه‌های آموزشی‌، عروسک‌سازی، عروسک‌گردانی و … می‌شود که تمامی بخش‌ها با هدف بومی‌سازی عروسک ایرانی و همچنین معرفی عروسک‌های اقوام ایرانی همراه است. همچنین ورود برای عموم به این جشنواره آزاد است.

این جشنواره با حضور چهره‌های فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود که شبکه جام‌جم برنامه‌های خود را به این جشنواره اختصاص می‌دهد. در طول برگزاری جشنواره پخش زنده برنامه‌ عروسک‌های اقوام ایرانی، گفت‌وگو با خانواده‌ها و عروسک‌سازان و معرفی آنها به جامعه و همچنین برنامه‌های عروسکی در دستور پخش شبکه جام‌جم قرار گرفته است.

فومیران تولید کننده انواع محصولات فومی، از جمله اسباب بازی کودک در این جشنواره حضور داشته و به عرضه محصولات خود می پردازد. فومیران با تولید اسباب بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی گامی بزرگ در راه بومی سازی اسباب بازی ایرانی برداشته است.

از کلیه هم وطنان عزیز علی الخصوص والدین گرامی به همراه کودکانشان، مربیان مهد کودک و مدرسه و هم چنین فروشندگان اسباب بازی کودک دعوت می گردد تا از این نمایشگاه و غرفه فومیران واحد فکرآفرین بازدید به عمل آورند.

زمان: ۱۲ إلی ۲۲ مهرماه ۱۳۹۳

مکان: محوطه‌ی سایت ورزش برج میلاد ، غرفه فومیران واحد فکرآفرین

ساعات بازدید: ۱۷ إلی ۲۲

ثبت نظر

1 × دو =