حضور قدرتمند فومیران در سومین نمایشگاه بین المللی آتراکس ۲۰۱۴ ترکیه به اطلاع می رسانیم.

شرکت تولیدی صنعتی فومیران بعنوان برترین برند ایرانی در صنعت تولید محصولات فوم EVA با حضوری قدرتمند به ارائه آخرین توانمندی ها و محصولات خود در سومین نمایشگاه آتراکس ترکیه می پردازد .

این شرکت در نظر دارد با ارائه آخرین محصولات و خدمات فنی خود در این نمایشگاه ،  همکاری با سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا را افزایش دهد.

شایان ذکر است نمایشگاه آتراکس ترکیه ، نمایشگاه صنعت تفریحات ، سرگرمی ، جاذبه ها و تجهیزات پارک ها، اولین و تنها نمایشگاه تخصصی در زمینه تفریحات و سرگرمی می باشد وشرکت فومیران قصد دارد با عرضه محصولات مرتبط همچون کفپوش تاتامی، کفپوش لاستیکی و محصولات فکری، آموزشی و سرگرمی کودکان گامی مؤثر در شناساندن محصولات خود و صادرات آن ایفا نماید.

از اولویت های این نمایشگاه همکاری تجاری با سایر کشورهاست که در سال گذشته با حضور ۱۸۳ شرکت از ۲۴ کشورجهان  به این مهم دست یافت .در این نمایشگاه در مجموع ۳۷۰ برند به نمایش گذاشته شد.

فومیران از تمامی شرکت ها و نهادهایی که در زمینه” تجهیزات زمین بازی، تجهیزات پارک تفریحی، امکانات ورزشی در محیط های داخلی و فضای باز، کفپوش ورزشی، تجهیزات استخر و شنا، تجهیزات تناسب اندام و …” فعالیت دارند دعوت به عمل می آورد تا از محصولات و نوآوری های این شرکت در نمایشگاه آتراکس بازدید به عمل آورند.

زمان برگزاری :۱۳  لغایت ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۳

مکان برگزاری: مرکز نمایشگاهی استانبول، سالن ۱۰، غرفه B121

ثبت نظر

10 − دو =