golden rubber

شروع تولید طرح جدیدی از کفپوش های لاستیکی

فومیران در جهت برآورده نمودن نیاز مشتریان عزیز و همچنین عرضه محصولات با تنوع بالا، نوع جدیدی از کفپوش لاستیکی را به بازار عرضه نموده که کفپوش لاستیکی گلدن ( golden rubber  ) بوده که زیر نور درخشندگی زیبایی دارد.

با توجه به درخشندگی و تنوع رنگ این محصول و جذابیتی که پس از نصب به محیط می بخشد، محصولی مناسب جهت زیباسازی، دیزاین و دکوراسیون بوده و به خصوص برای مهد کودک و دیزاین سالن های همایش، جشن ها و … می باشد.

این کفپوش با حفظ تمام مشخصات کفپوش لاستیکی اعم از کیفیت و دوام بالا، ضد ضربه بودن، ضد آب و قابل شستشو بودن، مقاومت در برابر گرما و سرما و … با ظاهری زیباتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد.

شروع تولید طرح جدیدی از کفپوش های لاستیکی

فومیران با در نظر گرفتن نیاز کودکان به محیطی شاد تر و زیباتر بر خود لازم دانسته تا کفپوش های صنعتی را از کفپوش های مهد کودک جدا نموده و با ایجاد تغییری در آن علاوه بر کاربرد، زیبایی محیط را نیز مورد توجه قرار دهد.

نصب این کفپوش ها به راحتی امکان پذیر بوده و به دلیل سنگین بودن با قرار دادن بر روی زمین در جای خود ثابت می مانند اما می توان با استفاده از پیچ یا چسب آن ها را به زمین وصل نمود.

به دلیل قطعه ای بودن این کفپوش ها در صورت خرابی احتمالی یک قطعه می توان همان قطعه را تعویض نمود.

در گذشته معمولا کف پارک های بازی و حیاط مدارس خاکی، آسفالت و یا موزاییک بود و برای کودکان که در آن به بازی و فعالیت مشغول می شدند،  احتمال برخورد با زمین و آسیب دیدگی وجود داشت اما امروزه با وجود این کفپوش در صورت حادثه احتمالی در صد این آسیب ها بسیار کمتر شده است.

کفپوش لاستیکی گلدن در رنگبندی متنوع سبز درخشان و آبی درخشان و نیز ابعاد گوناگون تولید می شود.

ثبت نظر

دو × 5 =