وزن کفپوش

راهنمای جامع خرید کفپوش‌های فومیران بر اساس وزن و ضخامت

کفپوش های فومیران متناسب با نوع کاربرد و ضخامت آنها در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی تولید و عرضه می‌گردند. هر یک از این محصولات وزن و قابلیت تحمل سنگینی متفاوتی دارند.

کفپوش تاتامی های فومیران دارای ضخامت های ۲۰، ۲۵، ۳۰ و ۴۵ میلی‌متر است که بسته به میزان قطرشان، وزن آنها نیز تغییر و میزان تحمل‌پذیری آنها متفاوت می‌شود.

از ویژگی‌های خوب این محصولات انعطاف پذیری آنها است که باعث کاهش میزان آسیب های احتمالی هنگام ورزش یا بازی کودکان می‌شود.

راهنمای کفپوش‌های فومیران بر اساس ضخامت و وزن

تاتامی‌های ۲۰ میلی‌متری با توجه به ضخامت و وزنی که تحمل می‌کند مناسب استفاده در فضاهایی مثل مهدکودک، اتاق‌ها و پارک‌های بازی و مدارس است که کودکان و نوجوانان در آنجا حضور دارند.

از ویژگی‌های بارز این کفپوش‌ها ضد آب بودن و قابلیت پاکسازی راحت آنها تنها با یک پارچه مرطوب است که باعث بهره‌گیری از این محصول در محل بازی کودکان شده است تا آنها با خیال راحت مشغول بازی و فعالیت باشند.

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

کفپوش تاتامی اتاق کودک ۲۰ میلی متر

تاتامی‌های ۲۰،۳۰،۴۵ میلی متری بهترین گزینه برای تحمل وزن بین ۵۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم است. این تاتامی ها با ضخامت بسیار مناسب برای استفاده در باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی است.

دو رو آجدار بودن، نصب آسان، شستشوی راحت و عدم تغییر رنگ از ویژگی‌های تاتامی‌های ورزشی فومیران است که کاربرد این محصول در اماکن ورزشی سهل کرده است.

۲۰ میلی متر ← گروه کودک و نوجوان
۲۵ و ۳۰ میلی متر ← ۵۰ تا ۸۰ کیلو گرم
۴۵ میلی متر ←۸۰ تا ۱۴۰ کیلوگرم

وزن کفپوش‌های تاتامی فومیران چقدر است؟

وزن تاتامی‌های فومیران از ۲٫۵ تا ۵٫۵ کیلوگرم است. سبک بودن، قابلیت حمل و جابجایی آسان این محصول را از سایر نمونه‌های بازار متمایز کرده است.

وزن کم این محصول و استفاده از بهترین مواد اولیه باعث شده که انعطاف و کشسانی مناسبی داشته باشد و این منعطف بودن، به آن قابلیت ضربه‌گیری مناسبی داده است.

کفپوش تاتامی از جنس فوم بوده که به آن قابلیت ضربه‌گیری مناسبی داده است. این تاتامی مناسب فضاهای سرپوشیده مانند مهد کودک، اتاق کودک، سالن‌های ورزشی بوده و استفاده از آن در اماکن و فضاهای روباز مناسب نیست.

کفپوش باشگاه فومیران محصولی پر کاربرد و پرفروش در سالن های ورزشی می باشد. به کار گیری کفپوش مقاوم و ضد ضربه که بتواند به راحتی وزن افراد و تجهیزات ورزشی سنگین را تحمل کند، از الزامات مهم هر باشگاه و سالن ورزشی است. انعطاف پذیری و دوام بالای کفپوش های فومیران برای سالن های طولانی شما را از تعویض کفپوش بی نیاز می کند.

استفاده از این کفپوش با کفش باعث کثیفی و آسیب به آن شده و نباید با وسایلی مثل دوچرخه، موتور و خودرو روی تاتامی رفت‌وآمد کرد.

کفپوش لاستیکی فومیران چه ویژگی‌های دارد؟

کفپوش های لاستیکی کفپوش های سنگین تر و مقاوم تری بوده و تحمل وزن بالاتری دارند. وزن این کفپوش ها از ۵ تا ۳۵ کیلوگرم بوده و قابلیت تحمل وزن تا ۸ تن معادل ۸۰۰۰ کیلوگرم را دارند.

این کفپوش ها مناسب فضای باز بوده و تحمل وزن افراد، دستگاه های بدنسازی، دوچرخه و حتی خودرو را دارند. به همین دلیل از این کفپوش ها می توان در پارک ها، باشگاه های بدنسازی، پل های عابر پیاده و حتی پارکینگ ها استفاده نمود.
جنس این کفپوش ها از گرانول بوده که آن را به کفپوشی مقاوم و نشکن تبدیل نموده است.
تمامی کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و در هنگام نصب در کنار هم قرار می گیرند.

 

ثبت نظر

بیست − شش =