amtech

شرکت تولیدی صنعتی فومیران به عنوان برترین برند ایرانی در صنعت تولید محصولات فوم EVA با حضوری قدرتمند به ارائه آخرین توانمندی ها و محصولات خود در چهارمین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارک ها، تجهیزات و فناوری اوقات فراغت می پردازد .

موضوع پارک ها، شهربازی و سایر مکان های سرگرمی و اوقات فراغت یکی از مباحث مهم در دنیای صنعتی امروز بوده و ایجاد و احداث این نوع مراکز از اهداف کلان کشور ها می باشد.

 این رویداد بین المللی هر سال با هدف توسعه ارتباطات تجاری و صنعتی، تبادل دانش و فناوری های صنعت اوقات فراغت و سرگرمی ها، معرفی پروژه ها و آخرین دستاوردها، ارتقاء تولیدات داخلی و … در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه از نخبگان، طراحان، مسئولان و برندهای مطرح داخلی دعوت شده تا آخرین دستاوردهای خود را به عرصه ظهور برسانند.

ورود شرکت های متخصص و طراح در صنعت شهربازی و مبلمان پارکی ایران با بهره بردن از فن آوری روز وسیع ایران زمینه های مناسبی را برای توسعه و گسترش این بازار فراهم می نماید.

شرکت های ایرانی با حضوری قدرتمند آخرین تجهیزات و فناوری های خود را به نمایش می گذارند و شرکت فومیران نیز با عرضه محصولات مرتبط، گامی مؤثر در شناساندن محصولات خود و صادرات آنها ایفا می نماید.

این نمایشگاه از ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

مکان برگزاری: تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی، سالن ۶، غرفه c-6-16 ( غرفه فومیران)

زمان برگزاری: ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۱۳۹۳

ساعات بازدید: ۹ صبح إلی ۱۶

سایر تصاویر نمایشگاهتصاویر نمایشگاه

ثبت نظر

سه + چهارده =