سنهایزر از هدفون GSP 600 با فوم ضد تعریق برای گیمرها رونمایی کرد

اگر به دنبال یک هدست گیمینگ مناسب می گردید که علی رغم ظاهر نسبتاً احمقانه اش، کیفیت صوتی بسیار خوبی دارد احتمالاً ایده بدی نخواهد بود که هدفون GSP 600 سنهایزر را به خاطر بسپرید. این هدفون از سیستم اسپیکر جدیدی برخوردار شده و ایرپادهای آن طراحی نوآورانه ای دارند. GSP 600 از تکنولوژی های هدست های گیمینگ Game Zero سنهایزر بهره می برد و عملکرد بهتر، میکروفون بهبودیافته و راحتی هرچه بیشتر را برای خریداران به ارمفان می آورد.

هدست گیمینگ جدید سنهایزر اندکی بزرگ و زمخت به نظر می رسد اما به گفته این کمپانی آلمانی، از طراحی ارگونومیک تازه ای در آن بهره گرفته شده که نه تنها سبب قرارگیری بهتر روی سر می شود، بلکه کارایی تکنولوژی نویز کنسلینگ را نیز افزایش می دهد. هدبند GSP 600 هم قابل تنظیم است و حتی می توانید نقاط فشار آن را شخصی سازی کنید.

سنهایزر می گوید از موادی در کناره های هدفون استفاده شده که نوعی احساس خنکی به کاربر می دهد و به همین خاطر، دیگر خبری از فوم هایی که خیس عرق شده اند نخواهد بود و تجربه گیمینگ لذتبخشی تری را پشت سر خواهید گذاشت. از دیگر از قابلیت های جالب GSM 600 می توان به غیرفعال شدن میکروفون، هنگامی که بازوی آن را به طرف بالا فشار می دهید اشاره کرد و امکان تنظیم صدا از طریق گردونه کنترل تعبیه شده روی گوشی ها وجود دارد.

در نهایت گفتنی است که GSP 600 با پی سی، مک، دیوایس های موبایل و کنسول های گیمینگ سازگاری داشته و از یک جک ۳٫۵ میلی متری هدفون بهره می برد. هدفون تازه سنهایزر تا پایان ماه ژانویه روانه بازار می شود و برای خرید آن باید مبلغ ۲۴۹٫۹۵ دلار را بپردازید.

مشاهده خبر: سنهایزر از هدفون GSP 600 با فوم ضد تعریق برای گیمرها رونمایی کرد

منبع: digiato.com

ثبت نظر

9 − 4 =