فوم بلندر گلسازی چیست؟

فوم بلندر گلسازی چیست؟ گل ها همیشه برای ما خوشایند بوده و هستند و وجود گل های زیبا در منزل می تواند به پرورش روح ما کمک نماید. این گل ها می توانند گل های ساخته شده دست خودمان باشند. این گل ها به نور و آب نیاز ندارند و عمر بسیار بالایی دارند. کارگاه های آموزش گلسازی در کشور های مختلف جهان برگزار می شود که با شرکت در این کلاس ها می توان به سادگی این گل های زیبا را ساخت و در قسمت های مختلف خانه و محل کار قرار داد و از زیبایی آن لذت برد. دارند حتی این موضوع می تواند به عنوان یک منبع درآمد و کمک به اقتصاد خانواده باشد.

فوم بلندر گلسازی چیست؟

فوم گلسازی ورقه نازکی از جنس فوم اتیلن وینیل استات ، این فوم کاملا حالت پذیر بوده و برای ساخت گل های بلندر از آن استفاده می شود. این فوم ها در بازار به صورت ورق های خام عرضه می شوند و می توان آن ها را با استفاده از الگوهای آماده به شکل انواع گلبرگ بریده و با استفاده از اتو به آن ها فرم دلخواه داد. با در کنار هم قرار دادن این گلبرگ ها می توان گل های بلندر زیبایی را خلق نمود. این فوم ها دارای رنگبندی متنوع بوده و قابل شستشو نیز می باشند و از آن ها در هنرکده های آموزشی و برنامه های تلویزیونی جهت آموزش ساخت گل های بلندر، در کارگاه های گلسازی جهت تولید انواع گل، در منازل به عنوان کسب و کاری در منزل و نیز به عنوان وسیله ای دکوری جهت تزئین در منزل و ویترین فروشگاه ها استفاده می شود . فوم های گلسازی در موارد دیگری نیز کاربرد دارند. به طور مثال در مهدکودک ها با استفاده از این فوم ها می توان کاردستی های مختلف را به کودکان آموزش داد و یا با کشیدن و برش شکل حیوانات مختلف بر روی آن، کودکان را با اسامی حیوانات آشنا نمود و زمینه رشد خلاقیت آن ها را فراهم کرد .نکته مهم در مورد این فوم ها بهداشتی بودن آنهاست. به دلیل اینکه فوم ها به طور مستقیم با پوست دست در تماس است عدم توجه به این موضوع ممکن است مشکلاتی برای پوست دست ایجاد نماید و ایجاد حساسیت پوستی کند.

بر اساس آمار و تحقیقات به عمل آمده بزرگترین شرکت تولیدکننده این نوع فوم گلسازی به بسیاری از کشورهای جهان شرکت فومیران بوده است بطوریکه در آن کشورها این محصول با نام تجاری فومیران شناخته می شود.

ثبت نظر

چهار × یک =