فوم ساختمان سازی و عایق کاری

 فوم ها در صنعت کاربرد بسیاری دارند. انواع مختلف فوم در صنایع متفاوتی کاربرد دارند. یکی از آن ها  فوم ساختمان سازی و عایق کاری می باشد. عایق کاری نقش مهمی در ساختمان دارد.

در صنعت ساختمان سازی از فوم استفاده زیادی می شود. بیشترین کاربرد فوم در صنعت ساختمان به عنوان عایق کاری می باشد. فوم ها در قسمت های مختلف ساختمان به عنوان عایق مورد استفاده قرار می گیرند که به چند مورد آن اشاره می نماییم.

فوم ساختمان سازی و عایق کاری

فوم زیر پارکت

فوم رول پارکت ( سایلنت ) محصولی مناسب و با کیفیت بالا جهت استفاده در زیر پارکت می‌باشد. این فوم رول دارنده استانداردهای بین المللی کیفیت بوده و مناسب جهت استفاده برای زیر پارکت کف ساختمان‌ها و عایق‌کاری می‌باشد.

این فوم های رولی به دلیل کیفیت بالای خود مانع از آسیب دیدن پارکت می‌شوند و از به صدا درآمدن آن جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل استفاده از این محصول منجر به ماندگاری و افزایش طول عمر پارکت می‌گردد.

فوم رول پارکت که به آن فوم رول سایلنت نیز می‌گویند، برای جلوگیری از به هدر رفتن انرژی نیز استفاده می‌شود. زیرا با نصب این محصول در زیر پارکت از ورود سرما به داخل و خروج گرما از داخل به خارج خانه جلوگیری می‌شود و به عنوان عایق در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

این فوم رول‌ها دارای ضخامت ۱٫۸ و ۲ میلی‌متر، طول ۵۰ و ۱۰۰ متر و عرض ۱٫۵ متر می‌باشد.

در ابتدا فوم رول  را بر روی زمین نصب نموده و سپس روی آن را پارکت می‌کنند.

واشر فوم آب بندی

واشر فوم آب بندی محصولی مناسب جهت عایق بندی لوله ها بوده و به طور قابل توجهی در صنایع مختلف به خصوص ساختمان سازی استفاده می گردد. واشر حلقه یا لایه‌ ای است که به عایق کردن نقاط پیوند لوله ها و سطوح کمک می‌کند و از خانواده درزبند ها و درزگیر ها به شمار می‌آید. واشرهای اسفنجی نیز به عنوان عایق و درزگیر در لوله های صنعتی کاربرد دارند.

این فوم ها در رنگ بندی بسیار متنوعی تولید می گردند. از این رو اگر قصد دارید از این فوم های عایق برای روکار استفاده کنید، می توانید رنگ مناسب با محیط را انتخاب کنید. یکی از نکات مهم دیگر که در تولید این واشرها رعایت شده است، تولید محصول در ابعاد و ضخامت های متنوع می باشد، که بسته به نوع مصارف می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

واشر فوم آب بندی با استفاده از پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات و تکنیک های روز جهان تولید می گردد. این امر باعث جلب رضایت مشتریان زیادی از سراسر دنیا گردیده است.

 

فوم دو رو چسب

محصولی بی نظیر جهت عایق کاری بوده و در موارد بسیاری کاربرد دارد. این فوم های دو رو چسب به قدری قوی می باشند که قابلیت چسباندن دو قطعه فلزی را نیز به یکدیگر دارند. علاوه بر این، فوم های پشت چسب دار نیز وجود دارند.  ماده ی اولیه ی به کار رفته به همراه فرمولاسیون پیشرفته در تولید این فوم چسب ها آن ها را برای چسبیدن روی سطوح مختلف بسیار مناسب کرده است.

فوم دو رو چسب در صنایع مختلف از جمله صنعت عایق کاری کاربرد دارد. به عوان مثال در ساختمان سازی از این فوم ها به عنوان درزگیر استفاده می شود. عایق کاری نقش مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان دارد و از خروج گرمای داخل خانه به خارج و ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری می نماید.

 

فوم دریچه کولر

فوم دریچه کولر پوششی مناسب بر روی دریچه کولر می باشد. مقدار زیادی انرژی از طریق دریچه کولر از بین می رود. این محصو از ورود ​هوای سرد و خروج هوای گرم جلوگیری نموده و به عنوان نوعی عایق عمل می کند.

ثبت نظر

هفده − 11 =