کفپوش اتاق کودک

وقتی شما در جستجوی بهترین و مناسب ترین کفپوش اتاق کودک هستید، مطمئناً سؤالات زیادی در هنگام خرید به ذهنتان خطور می کند. مثلاً این که کدام کفپوش برای اتاق کودک مناسب تر است؟ آیا این کفپوش در مقابل برخورد شدید و بروز آسیب دیدگی از کودک من محافظت می کند؟ و یا اینکه آنها عادت دارند همه چیز را بریزند. لیوان شیر، آبمیوه، شکلات، بستنی و یا هر چیز دیگر. با این حال آیا این کفپوش ها به سادگی تمیزمی شوند؟

اگر فرزند من قسمتی از این کفپوش را در دهانش بگذارد چطور مطمئن شوم که این کفپوش ها بی خطر و غیر سمی هستند؟

کارشناسان فومیران نیاز های شما را می شناسند و دغدغه هایتان را می دانند و پس از سال ها تجربه راه حل مناسبی برای این مسائل دارند.

۱- ضخامت استاندارد متناسب با نیاز شما

در بیشتر موارد، هدف اصلی از نصب کفپوش فومی برای اتاق کودک در منازل و مهد کودک ها این است که از آسیب دیدن کودکان موقع بازی کردن، راه رفتن و زمین خوردن های احتمالی جلوگیری شود و حتی الامکان مانع از خراشیدگی پوست، زخم، کبودی و یا شکستگی در بدن آن ها شود.

کلید رفع این نگرانی ها توسط والدین و مدیران مهد کودک انتخاب ضخامت مناسب کفپوش های فومی است. با آنکه هیچ محصولی وجود ندارد که ۱۰۰ % از بروز این آسیب دیدگی ها جلوگیری نماید، اما به منظور محافظت بیشتر، بهتر است از کفپوشی به ضخامت ۱۰ میلی متر استفاده شود. کفپوش های تاتامی نازک تر که در تشک های یوگا استفاده می شوند صرفاً برای دفع ضربه طراحی نشده اند و هدف از آن ها ایجاد سطحی نرم و ملایم بوده تا حس بهتری را به فرد انتقال دهند.

کفپوش های با ضخامت بیشتر از ۱۰ میلی متر کودک شما را در هنگام افتادن محافظت می کنند و از بروز آسیب دیدگی جلوگیری می نمایند.

۲- تراکم بیشتر، نفوذ کمتر

شما مایلید بدانید که اگر کودک در هنگام بازی کردن یا غذا خوردن چیزی را روی کفپوش بریزد می توان آن را به آسانی و بدون درد سر تمیز کرد و به حالت اول برگرداند؟

اغلب اوقات هنگامی که عموم افراد به ساختار مصنوعات فومی فکر میکنند، توده های پر پیچ و تابی را تصور می کنند که با جذب مایعات هرگز تمیز نمی شوند و این تصور اشتباه است. خوشبختانه فوم EVA به شدت متراکم است، و این تراکم بالا مانع از نفوذ مایعات به ساختار درونی آن می شود، پس این نگرانی برای پاک کردن ریخت و پاشهای روزمره کودک شما بی دلیل است و آنچه مورد نیاز است یک پارچه مرطوب و در نهایت یک محلول شوینده می باشد.

۳- مواد سازنده بهداشتی

کفپوش های تاتامی دراندازه ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف وجود دارند، اما هیچ چیز مهمتر از اطمینان از عدم مواجهه خانواده شما با هرگونه خطر یا مواد مضر نیست. در هنگام خرید تاتامی، وقتی را برای بررسی اطلاعات مربوط به بی خطر بودن مواد صرف کنید تا مطمئن شوید که تاتامی ها فاقد BPA ، بدون سرب، و کاملا غیرسمی هستند. تمامی فومهای EVA شرکت فومیران دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت هستند تا این اطمینان به شما داده شود که این محصولات فاقد مواد خطرناک بوده و کاملا برای مصرف خانگی بی خطر می باشند.

اگر این ۳ موضوع را برای خرید تاتامی مد نظر داشته باشید، می توانید مطمئن باشید که انتخاب خوبی برای خانواده و خانه خود انجام داده اید.

کارشناسان فنی شرکت فومیران همواره آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید به والدین و مدیران مهد کودک می باشند.

ثبت نظر

هفت − 5 =