کفپوش مهدکودک باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

کفپوش مهدکودک برای پوشش کف کلاس ها و مهدکودک و اتاق های مهد کودک و پیش دبستانی ها باید دارای ویژگی های مناسب باشد. فومیران پیشرو در تولید انواع کفپوش بوده و با برترین امکانات و تکنولوژی اقدام به تولید کفپوش مهدکودک فومی نموده است.

کفپوش مناسب برای مهدکودک ها کفپوش فوم تاتامی می باشد که در زیر ویژگی های آنها بیان می شود.

کفپوش مهدکودک فومیران دارای رنگبندی متنوع و ابعاد متفاوت ۱۰۰ در ۱۰۰ cm و ۵۰ در ۵۰ cm  می باشد که ابعاد ۵۰ در ۵۰  دارای قابلیت تنوع رنگ بالاتر و قابل استفاده در فضای کوچک اتاق ها می باشد. با پوشش کف اتاق و مهد ها با این مدل کفپوش های مهدکودک تعداد رنگ بیشتری را در اختیار خواهید گرفت.

امروزه توجه به سلایق کودکان و جذب آن ها برای ایجاد رقبت در کلاس های آموزشی بسیار مهم بوده و در این راستا ایجاد محیطی جذاب همراه با رنگبندی ها متنوع بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از کفپوش مهدکودک فومیران آرامش، زیبایی و اطمینان را به اتاق کودک خود بیاورید.

ویژگی های کفپوش مهدکودک فومیران :

  • یکی از ویژگی های مهم  خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری است. خاصیت ارتجاعی آن جهت حفظ ایمنی کودکان بوده تا در اثر برخورد احتمالی آسیبی نبینند. زیرا این خاصیت ارتجاعی آن را به کفپوشی ضربه پذیر تبدیل می کند و در صورت ضربه به آن از شدت ضربه می کاهد.
  • این کفپوش به راحتی قابل شست و شو است و به دلیل ضد آب بودن به راحتی خشک می گردد. هم چنین اگر مایعی بر روی کفپوش بریزد به داخل آن نفوذ نکرده و به راحتی می توان مایع را از روی سطح کفپوش پاک نمود.
  • کفپوش مهد کودک به صورت دو رو آج بوده و دارای آج های مختلفی می باشند. آج ها مانع سرخوردن کفپوش شده و دو روج آج بودن آن استفاده از هر دو طرف کفپوش را امکان پذیر می سازد.
  • کفپوش ها به دلیل خاصیت پازلی که دارند به راحتی قابل نصب هستند و در هم قفل می شوند. با توجه به همین ویژگی جداسازی قطعات کفپوش از هم نیز به سادگی امکان پذیر است. این ویژگی باعث می شود تا در صورت خراب شدن یک قطعه به آسانی بتوان آن را تعویض نمود.
  • تولید آن با توجه به استاندارد های جهانی در کارخانه فومیران انجام می شود. فروش کفپوش مهدکودک به صورت جزئی و عمده امکان پذیر است. این فوم ها پس از تولید فقط تا مدت کوتاهی بوی فوم را پخش میکنند.

ثبت نظر

4 × 2 =