کفپوش پارکی دارای دو نوع بوده که یک نوع آن کفپوش پارکی تاتامی و نوع دیگر آن کفپوش پارکی لاستیکی می باشد. کفپوش پارک مناسب جهت فضاهای بازی و مجتمع های تفریحی می باشد. پارک ها و فضاهای بازی کودکان نیاز به شرایط و موقعیت مکانی مناسب داشته و استفاده از وسایل و لوازم ایمن و مطمئن و همچنین دارای استاندارد الزامی می باشد. همچنین استفاده از کفپوش مناسب برای ورزشگاه ها بسیار حائز اهمیت است. کفپوش پارکی مناسب باید تمام این شرایط و قابلیت ها را به صورت کامل دارا باشد.

کفپوش تاتامی پارکی دارای رنگ بندی زیبایی بوده که فضای بازی را برای کودکان بسیار شاداب می کند. این کفپوش پارکی دارای انعطاف پذیری بوده و فضایی امن را فراهم می نماید.

نمونه دیگر کفپوش پارکی لاستیکی می باشد که دارای رنگبندی تیره تر بوده ولی از استحکام و دوام بالایی در طولانی مدت برخوردار است. در برابر نور خورشید و گرمایش و همینطور رطوبت بسیار مقاوم می باشد و برای اماکن عمومی که نیاز به هزینه کمتر می باشد و مصرف بالایی دارد مناسب است. قیمت کفپوش پارکی فومیران برای خرید کفپوش پارک بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

در زیر این کفپوش ها آبراه هایی برای عبور آب وجود دارد تا مانع از پوسیدگی کفپوش شود.

کفپوش پارکی باید استاندارد و ایمن بوده و ایمنی لازم را برای کودکان فراهم نماید. فاقد مواد شیمیایی و مضر باشد. قابل شستشو بوده و به راحتی خشک شود.

مشاهده مقاله انواع کفپوش

ثبت نظر

4 − 3 =