آذر خودرو نوین قم برای صدرنشینی به روی تاتامی می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آذر خودرو نوین قم برای صدرنشینی به روی تاتامی می‌رود. بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشورمان دیدارهای هفته سوم از نیم فصل پیکارهای سوپر لیگ کاراته قهرمانی مردان باشگاه‌های کشور در بیستمین روز دی ماه در حالی پیگیری می‌شود که نماینده قم به دنبال صدرنشینی این رقابت‌هاست.

تیم کاراته آذرخودرونوین به عنوان نماینده استان قم برای نخستین بار در مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور حضور یافته و در این تیم جمعی از بهترین‌های حال حاضر کاراته کشورمان که همگی مقام‌آوران و عنوان‌داران مسابقات مهم برون‌مرزی هستند، حضور دارند.

این تیم با سرمربیگری غلامرضا دباغیان سرمربی اسبق تیم ملی کاراته کشورمان و حضور ستاره کاراته ایران در مسابقات جهانی سال ۲۰۱۲ یعنی امیر مهدی‌زاده در این پیکارها حضور یافته و اکنون به دنبال این است که قم را صاحب نخستین قهرمانی در سوپر لیگ کاراته کشور کند.

رقابت‌های سوپر لیگ کاراته قهرمانی مردان باشگاه‌های کشور بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون کاراته کشورمان امسال با حضور ۱۰ تیم برگزار می‌شود و بعد از سپری شدن دیدارهای هفته‌های اول و دوم، شاهد رویارویی بالانشینان در هفته سوم خواهد بود.

دیدارهای هفته سوم از دور رفت مسابقات سوپر لیگ کاراته قهرمانی مردان باشگاه‌های کشور در حالی روز جمعه بیستم دی ماه پیگیری می‌شود که مبارزه تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و فولاد مبارکه سپاهان مهمترین مبارزه هفته به شمار می‌رود.

در هفته سوم سوپر لیگ کاراته که قرار است در باشگاه پیام مخابرات تهران برگزار شود، مبارزه تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی تیم صدرجدولی با تیم فولاد مبارکه سپاهان که رده دوم را به خود اختصاص داده است، مهمترین دیدار هفته محسوب می‌شود.

این در حالی است که فولادی‌ها که در هفته نخست مقابل تیم کاراته آذرخودرونوین قم طعم نخستین شکست را چشیده اند، پیش از قرار گرفتن مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی ابتدا باید به مصاف برق هرمزگان بروند و در مبارزه سوم هم تیم جندی شاپور شیراز را مقابل خود می‌بینند.

شاگردان دباغیان در تیم کاراته آذرخودرو نوین قم که در مکان سوم جدول رده‌بندی جای دارد ابتدا با باشگاه پرهام مبارزه خواهند کرد سپس مقابل آوای رزم قرار می‌گیرند و در سومین مبارزه مقابل شهید داورزنی قرچک خواهند ایستاد.

همچنین در ادامه دیدارهای هفته سوم تیم آوای رزم با تیم لوله سبز آسیا (تیم کاراته پایتخت) و باشگاه پرهام مبارزه می‌کند و مناطق نفت‌خیز جنوب که از نفرات جدید در ترکیب تیم خود سود می‌برد در این هفته با تیم‌های شهید داورزنی قرچک، برق هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی دیدار خواهد کرد.

طبق برنامه سازمان لیگ فدراسیون کاراته مبارزه باشگاه پرهام با جندی شاپور شیراز، شهید داورزنی قرچک با لوله سبز آسیا (تیم کاراته پایتخت) و برق هرمزگان با لوله سبز آسیا (تیم کاراته پایتخت) سایر دیدارهایی هستند که در این هفته انجام می‌شوند.

همچنین در حالی که قرار است دو دیدار معوقه هم از هفته اول بین جندی‌شاپور شیراز با تیم‌های شهید داورزنی قرچک و لوله سبز آسیا (تیم کاراته پایتخت) نیز برگزار شود، هم اکنون تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی تهران، فولاد مبارکه اصفهان و آذرخودرونوین قم در مکان‌های اول تا سوم هستند در حالی که شاگردان غلامرضا دباغیان در تیم آذرخودرونوین قم یک مسابقه کمتر انجام داده‌اند.

منبع: خبر گزاری فارس نیوز قم

ثبت نظر

یک + هجده =