تیم های ملی کاراته مردان و بانوان ایران برای حضور در پانزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا تهران را به مقصد امان ترک می کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات جمعه هفته جاری با حضور ۳۱۲ کاراته کا از ۲۷ کشور به میزبانی اردن در امان آغاز می شود و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت. تیم های ملی کشورمان در کاتا و کومیته تیمی و انفرادی و در دوگروه بانوان و آقایان عصر امروز راهی این کشور می شوند.

در تیم مردان مجید حسن نیا در وزن ۵۵- کیلوگرم، امیر مهدی زاده در وزن ۶۰- کیلوگرم، امیررضا میرزایی در وزن ۶۷- کیلوگرم، علی اصغر آسیابری در ۷۵- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- کیلوگرم و صالح اباذری در وزن ۸۴+کیلوگرم و در ذبیح اله پورشیب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری، سامان حیدری، کیوان بابان، مهدی خدابخشی و صالح اباذری در بخش تیمی به روی تاتامی خواهند رفت.

سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم، طراوت خاکسار  در وزن ۵۵- کیلوگرم، شیما آل سعدیدر وزن ۶۱-کیلوگرم، ، مبینا کاویانیدر وزن۶۸- کیلوگرم و حمیده عباسعلیدر وزن ۶۸+کیلوگرم، در ترکیب تیم بانوان و در بخش انفرادی به این رقابتها اعزام می شوند. ضمن اینکه پگاه زنگنه، رزیتا علیپور، فاطمه چالاکی و حمیده عباسعلی هم در بخش تیمی مبارزه می کنند.

همچنین نگین باقری، الناز تقی پور،نجمه قاضی زاده وشادی جعفری، امیربهادر تدین،میلاددلیخون، علی زند وابوالفضل شهرجردی در کاتای تیمی و انفرادی به روی تاتامی می روند.

مشاهده خبر : برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا؛ تیم های ملی کاراته راهی اردن می شوند

منبع: mehrnews.com

ثبت نظر

5 × 5 =