کاراته کای وزن منهای ۶۷ کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان که مسابقات جهانی اسپانیا اولین تجربه جهانی اش است، گفت: شرایط ایده آلی دارم اما ۱۶ آبان که روز مسابقه ام است، باید در بالاترین و بهترین وضعیت آمادگی روحی و جسمی باشم تا بتوانم نتیجه دلخواه را بدست آورم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هامون درفشی پور ملی پوش کاراته کشورمان عنوان کرد: دو سال است که از وزن منهای ۶۰ به منهای ۶۷ کیلوگرم تغییر وزن داده ام و در این دو سال در میادین بزرگی از جمله ۳ مرحله لیگ های جهانی شرکت کرده و مدال گرفته ام. با تمام رقیبان صاحب نام و عنوان دار وزن منهای ۶۷ کیلوگرم مسابقه داده ام و شناخت خوبی از آنها دارم.

درفشی پور در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از مسابقات چیست، گفت: تجربه ثابت کرده نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. به هر حال رقابتهای جهانی اوج مسابقات کاراته است و با توجه به اینکه این رشته اولین سال حضورش در المپیک را تجربه خواهد کرد، حساسیت رقابتهای جهانی ام این دوره هم بیشتر شده و تمام نفرات با انگیزه و آمادگی بالا در این اسپانیا حاضر خواهند شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر نمایندگان ترکیه ، انگلیس، مجارستان و برزیل حریفان عنوان دار وزن من هستند و هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست مهم این است که در روز مسابقه جهانی شرایط آمادگی ام را حفظ کنم و با تمرکز بالا به میدان بروم.

کاراته کای وزن منهای ۶۷ کیلوگرم گفت: در مدت زمان برگزاری اردوهای تیم ملی هفته گذشته فشار تمرینات بیشتر بود اما از این هفته به شرایط واقعی مسابقات نزدیک تر شده و کومیته زدن را تمرین کردیم.

درفشی پور در مورد نتایج تیم ملی در رقابتهای جهانی نیز گفت: تیم ملی کاراته ایران نشان داده که پتانسیل کسب بهترین نتیجه را دارد فقط باید فعل خواستن را صرف کند.

وی در پایان گفت: انشالله با کسب نتیجه بتوانیم زحمات کادر فنی را که در این مدت برای تیم سنگ تمام گذاشته جبران کنیم و پاسخ مناسبی به اعتماد مربیان بدهیم.

مشاهده خبر: درفشی‌پور: ۱۶ آبان با بهترین شرایط روی تاتامی جهانی می‌روم

منبع: برنانیوز

ثبت نظر