داستان مجموعه فومیران

شرکت فومیران در سال 1381 باهدف تولید و فرآوری محصولات فومی در ایران تأسیس گردید. ارائه محصول نهایی باکیفیت، متنوع و به‌روز، در فهرست اولویت‌های مدیران ارشد مجموعه است. بنابراین ادامه تولید به شکل سنتی، استانداردهای شرکت را پاسخ گو نبود.

ازاین‌ رو ما بر آن شدیم تا شعار “توانستن” را در ایران، جامه عمل بپوشانیم. در جهت رسیدن به این هدف مقدس در سال 1382، فاز اول تولیدات خود را با دستگاه‌های مجهز و تخصصی شروع کردیم. با پشتکار مدیران و همکاران محترم شرکت، موفق به تولید انواع ورق‌های فومی پلی اتیلن و EVA بر حسب نیاز و تقاضای بازار شدیم.

در انتهای سال ۱۳۸۹ واحد تحقیق و توسعه شرکت پس از دریافت گزارشات نیاز محور بازارهای داخلی و صادراتی، طرح افزایش تولید و تغییر آرایش خط تولید محصولات جدید را بررسی و تأیید نهایی نمود.

در سال 1393، فاز دوم تولیدات با جدیدترین و مجهزترین ماشین‌آلات تخصصی تولید فوم آغاز شد. فومیران هم اکنون توانایی تولید انواع ورق‌های فومی نظیر فوم‌های پلی اتیلن، EVA، پلی اتیلن با دانسیته پایین، ورق EPDM، فوم صنعتی به‌صورت ورق و رول در ابعاد و متراژهای مختلف را دارد.

در حال حاضر این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و بازیگران اصلی فوم در بازار مطرح است. سبد محصول ما با طیف وسیعی از محصولات متنوع در صنایع مختلف مانند خودروسازی، ورزشی، کیف‌ و کفش، نظامی، بعنوان عایق دما، صدا و رطوبت و همچنین بعنوان محصول پایه برای فرآوری و تولید وسایل ورزشی، کمک‌آموزشی، اسباب‌بازی، کاردستی و مانند این‌ها کاربرد دارد.

افتخار کسب گواهینامه‌های ISO 9001، ISO 14001 و ISO 45001  و گواهینامه  IMS حاصل پشتکار شبانه‌روزی و تلاش تمامی پرسنل مجموعه تولیدی فومیران است.

چرا فومیران؟

این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازارهای هدف صادرات، مجموعه‌ای از تولیدات خود را تعریف جهانی کرده است. فومیران نه‌ تنها بزرگ‌ترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می‌آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی‌نقاط جهان است.

ما بر‌آنیم نام ایران را در این صنعت با نام شرکت فومیران بر قله‌های افتخار بنشانیم و شعار فومیران اعتبار صنعت فوم را نهادینه کنیم.

خدمات ما

فومیران، اعتبار صنعت فوم است. ما به واسطه‌ی سال‌ها تجربه مدیران و دانش آکادمیک کارکنان خود، در حال حاضر توانایی تولید هرگونه سفارش محصول فومی، لایه ورق یا رول فوم را بصورت سفارشی داریم. خوشحال می‌شویم بتوانیم در این زمینه در خدمت شما باشیم.

برش فوم

شامل برش فوم، پانچ فوم و دایکات نمودن فوم در ابعاد و ضخامت‌های مختلف

لمینت فوم

لمینت فوم بر روی کاغذ، چرم، پارچه و … در ابعاد و ضخامت‌های مختلف

engineering

خدمات فنی و مهندسی

قابلیت طراحی و ساخت کلیه قالب‌های مربوط به صنعت فوم EVA

پشت چسب دار کردن فوم

پشت چسب‌دار نمودن فوم در ابعاد و ضخامت‌های مختلف