محصولات فومی در صنعت تبلیغات

  1. خانه
  2. کاربردها
  3. صنعت تبلیغات

تبلیغات در دنیای بازاریابی و فروش، جایگاه مهمی دارد. هر محصول یا خدماتی برای رسیدن به مشتری نهایی، نیازمند استفاده از تبلیغات بصورت آنلاین و آفلاین است. در تبلیغات آفلاین، محصولات زیادی هستند که برای مشتری جذابیت داشته باشد. محصولاتی که از جنس فوم ساخته می شوند همیشه بعنوان یکی از گزینه ها مطرح می‌شوند. به این دلیل که هم از نظر قیمتی مقرون به‌صرفه‌تر هستند و هم تنوع بالایی دارند.

فوم EVA دارای ساختار سلول بسته است، اما نرم و انعطاف پذیر است. این فوم یک ماده بسیار متنوع است که ویژگی‌های منحصر به فردی را برای محصولات ارائه می‌دهد. EVA یک ماده همه کاره و سبک وزن است که در کاربردهای مختلف از جمله تولید محصولات تبلیغاتی استفاده می‌شود. این فوم یک ماده بادوام است.

تبلیغات با فوم

ویژگی فوم‌ تبلیغاتی

فوم مورد استفاده از این هدایای تبلیغاتی از نوع EVA است. ویژگی های این نوع فوم عبارت است از:

انعطاف‌پذیر

نرمی قابل قبول

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

مواد اسیدی و بازی

مقاوم در برابر خردگی

با دوام بالا

جذب آب کم

مقاوم در برابر نفوذ آب

رنگ بندی متنوع

با انتخاب رنگ های سازمانی

فوم ماده‌ای است که قابلیت شکل پذیری فوق العاده‌ای دارد به همین دلیل در ابعاد و اشکال خاص نیز قابل طراحی و تولید می‌باشند. مجموعه فومیران قابلیت تولید محصولات فومی به صورت سفارشی با طرح‌ها و رنگ‌های خاص را دارد و متناسب با نیاز شما محصول را تولید می‌کند. همچنین برای اختصاصی کردن محصولات تبلیغاتی می توانید لوگو و برند خود را بر روی این محصولات درج کنید.

فوم EVA که از نوعی پلیمر ترموپلاستیک ساخته شده است، در برابر اشعه ماوراء بنفش، رطوبت و مواد شیمیایی مقاوم است و برای استفاده در محیط‌های بیرونی و شرایط سخت نیز بسیار مناسب است. برای شست شو و تمیز کردن محصولات تبلیغاتی نیز می توان از مواد شوینده معمولی استفاده کرد.

انواع محصولات فومی در صنعت تبلیغات

از جمله مهمترین ویژگی‌های فوم که آن را برای تولید محصولات تبلیغاتی جذاب می‌کند خاصیت شکل پذیری و برش آن است با استفاده از این ویژگی می‌توان طرح‌ها و اشکال مختلف را به فوم داد. از جمله پرکاربردترین محصولات فومی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پدموس تبلیغاتی: عموما تمامی افرادی که با کامپیوتر سروکار دارند، نیاز به پد موس دارند. این پدها جهت حرکت راحت‌تر موس روی سطح استفاده می‌شوند. طرح‌ها و رنگ‌بندی این محصولات بسیار متنوع است و پاسخگوی تمامی نیازهای مخاطبان است. شما می‌توانید لوگوی شرکت خود را جهت تبلیغات روی آن چاپ کنید.
  • زیر لیوانی تبلیغاتی: احتمالا شما هم چنین تجربه‌ای را داشته اید که بعد از ریختن چای یا آب، با قرار دادن لیوان خود روی میز، جای لیوان مشخص می‌شود. به همین دلیل زیر لیوانی تبلیغاتی یک گزینه مناسب با طرح‌بندی متنوع، است.
  • پادری فومی: در تمام خانه‌ها و شرکت‌ها، از پادری فومی می‌توان در جلوی درب‌ها استفاده کرد. محصولی با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه که در رنگ‌بندی متنوع تولید می‌شود.
  • کلاه تبلیغاتی: یکی از بهترین محصولات تبلیغات، کلاه است. بسیاری از شرکت‌ها جهت تبلیغ محصولات یا خدمات خود، از کلاه‌های تبلیغاتی با درج لوگو یا نام برند خود بر روی آن‌ها استفاده می‌کنند. از طرفی شما می‌توانید طرح دلخواه خود را در برش‌های مختلف و با سایزهای متنوع داشته باشید.
کلاه تبلیغاتی فومی
کلاه تبلیغاتی
زیرلیوانی تبلیغاتی فومی
زیرلیوانی تبلیغاتی
پد موس تبلیغاتی
پد موس تبلیغاتی
پادری تبلیغاتی
پادری تبلیغاتی