پرسش‌های متداول (FAQ)

  1. خانه
  2. پرسش های متداول FAQ
آیا امکان خرید خرده فروشی و محصولات تکی از شرکت فومیران میسر است؟

خیر. مجموعه فومیران در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده فوم و محصولات فومی در ایران است.

چطور می توانم از فومیران خرید کنم؟

جهت خرید محصولات فومیران، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان خرید دریافت کنید.

حداقل تعداد سفارش رول و ورق فومی چقدر است؟

میزان حداقل سفارش با توجه به ضخامت های رول و لایه ورق فومی، متفاوت است، برای اطلاع از میزان آن لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت محصولات را چطور استعلام بگیرم؟

با توجه به تنوع محصولات، مشاوره و دریافت استعلام قیمت به صورت تلفنی انجام می‌شود، از اینرو جهت خرید و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا در شهرهای دیگر هم نمایندگی دارید؟

مجموعه فومیران، نماینده ای در هیچکدام از شهرهای ایران ندارد.

سوالات پرتکرار در ارتباط با محصولات

چگونه کفپوش را تمیز کنیم؟

تمیزکردن و شستشوی کفپوش تاتامی نکته مهمی است که لازم است افرادی که از این کفپوش ها استفاده می‌نمایند از آن مطلع باشند. کفپوش ها را باید تنها با آب و پارچه و یا طی نخی تمیز نمود.

از ویژگی کفپوش تاتامی این است که در هنگام شستشو آب به داخل آن نفوذ نکرده و روی سطح آن باقی می‌ماند. این ویژگی مانع از پوسیدگی آن می‌شود. می‌توان قطعات پازلی را از هم جدا نمود و سپس آن‌ها را شست و پس از شستشو در مقابل آفتاب قرار داده تا کاملاً خشک شوند و پس از آن قطعات را دوباره به هم متصل نموده و در جای خود قرارداد.

ولی در سالن‌های بزرگ‌تر که جداسازی قطعات پازلی امکان‌پذیر نمی‌باشد بدون جداسازی قطعات با استفاده از طی اقدام به شستشوی کفپوش می‌شود. برای شستشوی کفپوش تاتامی استفاده از آب کافی می‌باشد ولی در صورت تمایل می‌توان از مواد شوینده معمولی نیز برای تمیز نمودن آن‌ها استفاده نمود. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که در شستشوی کفپوش تاتامی نباید از اسید و جوهرنمک استفاده شود.

کفپوش تاتامی تا چه وزنی را می‌تواند تحمل کند؟

کفپوش‌های تاتامی فومیران از 2/5 تا 5/5 کیلوگرم و کفپوش‌های لاستیکی از 5 تا 35 کیلوگرم وزن دارند.

نصب کفپوش لاستیکی فومیران چطور است؟

برای نصب کفپوش لاستیکی سه روش وجود دارد.

  • روش اول: این کف‌پوش‌ها به‌صورت گونیا هستند و به همین دلیل به‌راحتی می‌توانند در کنار هم چیده شوند. بعد از چیدن فوم‌ها، می‌توان دور کف‌پوش‌ها را با استفاده از نوار تخته‌ای یا نوار آهن مهار کرد.
  • روش دوم: با استفاده از چسب کفپوش، می‌توان پنج نقطه از کفپوش را به چسب آغشته کرد و روی سطح هموار بتنی یا هر سطح صیقلی دیگر چسباند.
  • روش سوم: به‌وسیله پیچ و رول‌پلاک لاستیکی نیز می‌توان این کفپوش‌ها را به زمین صاف و هموار پیچ کرد.
برای سرمای زیر فرش در خانه چه پیشنهادی دارید؟

شما می‌توانید برای این مشکل از فوم‌هایی که به‌عنوان عایق سرما هستند، استفاده کنید. از طرفی فوم زیر فرش نیز در این مورد به شما کمک می‌کند.

شما فومی که آتش نگیرد، تولید می‌کنید؟

محصولات این شرکت تنها در مواردی که مستقیماً روی شعله قرار بگیرند، می‌سوزند. اما به‌طورکلی محصولات EPDM به‌عنوان فوم کندسوز معروف است.

آیا فوم‌های شما عایق صدا نیز هستند؟

تمام فوم‌های تولیدی ما بخصوص فوم‌های TVRG که دانسیته‌ی پایینی دارند، برای کاهش صدا مناسب هستند. اما درصورتی‌که شما بخواهید کلاً صدا نداشته باشید، این محصولات چندان مناسب نیستند.

فوم‌های تولیدی فومیران، عایق در برابر سرما و گرما هستند؟

از تمام محصولات فومی می‌توانید برای عایق‌بندی استفاده کنید. اما پیشنهاد ما استفاده از فوم‌های EVA است.