حضور فومیران در هفتمین نمایشگاه بین المللی کیف و کفش مشهد

هفتمین نمایشگاه کیف و کفش ، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم در مشهد مقدس برگزار می گردد. نمایشگاه بین المللی مشهد ضمن آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی نمایشگاه ها در فراهم آوردن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات و ارتباطات علمی و تجاری اقدام به برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش ماشین آلات و محصولات پوست و چرم در تاریخ۷الی ۱۰خرداد ماه ۱۳۹۳می نماید.

در این نمایشگاه ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی حضور می‌یابند، کشورهایی همچون ایتالیا، ترکیه، هند و پاکستان و همچنین استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، خراسان شمالی و قم در هفتمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، ماشین‌آلات و محصولات پوست و چرم شرکت می‌کنند.
مدیر پروژه هفتمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، ماشین‌آلات و محصولات پوست و چرم در ارتباط با هدف از برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه آوردن تکنولوژی از کشورهای برتر همانند ماشین آلات روز برای تولید محصولات چرمی کیف و کفش و تعامل و ارتباط بیشتر با تولیدکنندگان این حوزه است.
فومیران برترین تولید کننده محصولات فومی از جمله فوم کیف و کفش در این نمایشگاه حضور داشته  و به عرضه محصولات خود می پردازد.

مکان برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی مشهد، سالن عطار ، غرفه فومیران

زمان برگزاری نمایشگاه : ۷ إلی ۱۰ خرداد ۹۳

ساعات بازدید: ۱۷ إلی ۲۲

 

 

ثبت نظر

سه × 2 =