فوم کاردستی | تولید، کاربرد و ویژگی‌ها

فوم کاردستی چیست؟

فوم ساده رنگی برای تهیه کاردستی برای کودکان و بزرگسالان استفاده می شود. بخاطر داشتن بافت نرم بر روی فوم حالت زیبایی به کاردستی می دهد. این فوم های ساده به جز استفاده در مهدکودک ها و دبستان‌ها برای دوختن انواع کیف و جامدادی و تهیه گل‌های مصنوعی کاربرد فراوانی دارد.

فوم کاردستی فومیران بهترین روش برای پرورش خلاقیت در کودکان است. این فوم ها کاملا بهداشتی و سازگار با پوست بوده و دارای رنگبندی متنوع می باشند

محصولات فوم کاردستی و گلسازی با فوم های رنگی

ویژگی های فوم کاردستی

فوم‌های کاردستی در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می‌شوند که همه آنها شامل ویژگی‌های زیر می‌باشند.

کاربرد فوم کاردستی

در نگاه اول فوم‌ کاردستی برای گروه سنی کودک و بچه‌های مهد کودک طراحی شده است. در حالی که تمام گروه‌های سنی می‌توانند از آن استفاده نمایند. مادران و مربیان مهدکودک می‌توانند با استفاده از فوم کاردستی بهترین کاردستی‌ها و وسایل سرگرمی را برای آموزش کودکان‌شان درست نمایند.

از جمله آن ها صورت حیوانات برای آشنایی کودکان با حیوانات مختلف، حروف الفبا، وسایل تزئینی و مصرفی مثل کیف‌های فانتزی برای کودکان و حتی انواع گل و وسائل تزئینی برای خودشان می باشد.

با این فوم‌ها هر کاردستی که فکرش را می‌توان کرد، به سادگی درست می‌شود. مزیت آن ها نسبت به کاغذ و مقوای رنگی این است که دیگر احتمال پاره شدن آنها کمتر است و انعطاف‌پذیری بیشتری هم دارند. این فوم‌ها به آسانی با قیچی، تیغ و کاتر قابل بریدن هستند. برای چسباندن تکه‌های آن می‌توان از هر نوع چسب مایع و چسب کفش و چسب حرارتی که بهترین نوع چسب برای این کار محسوب می‌شود استفاده کرد. در صورت درست کردن صورت حیوانات و یا هر طرح دیگری به وسیله این فوم‌ها، می‌توان از خودکار، ماژیک و مداد شمعی برای کامل کردن و کشیدن جزئیات آن استفاده نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.