فوم صنعتی | ورق فوم صنایع

 فوم های صنعتی با کیفیت بالا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب اعم از EVA و EPDM تولید می شوند. این فوم ها در رنگ‌بندی متنوع، ابعاد و ضخامت‌های گوناگون و با درجه سختی‌های متفاوت جهت کاربردهای مختلف تولید می‌شوند.

فوم صنعتی، محصول مادر و اولیه برای تولید انواع محصولات فومی مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف  اعم از صنایع خودرو سازی (کارواش و واشر چراغ)، صنایع برودتی و حرارتی، عمرانی و بسته بندی محصولات و… می‌باشد. مرغوبیت این فوم‌ها به گونه‌ای است که سال‌ هاست توجه صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی را در ایران و جهان به خود جلب کرده است. علاوه بر این به کار گیری تکنولوژی‌ های نوین  و فرمولاسیون پیشرفته در تولید این فوم‌ ها  منجر به دوام و ماندگاری بالای محصولات در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار شده است.

این فوم‌ ها از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی، به وسیله دستگاه‌های پیشرفته و مجهز و توسط نیروی کاری متخصص تولید و عرضه می‌شوند. عرضه‌ فوم صنعتی با کیفیت، مطابق با آخرین استاندارد های جهانی نه تنها باعث بی نیازی از واردات محصولات فومی شده  بلکه فومیران را به قطب مهم در عرصه ی  صادرات فوم نیز تبدیل کرده است.

فوم صنعتی

ویژگی‌های فوم های صنعتی

این محصولات دارای گواهی‌نامه‌های مدیریت کیفیت شامل ISO 9001:2015،  سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 و مدیریت محیط‌ زیست ISO 14001 هستند. فوم های صنعتی در صنایع خودروسازی، کیف و کفش، بسته بندی، صنایع عمرانی، ساختمان سازی، به عنوان درزگیر و سایر موارد صنعتی قابل استفاده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.