فوم کفی کفش | فوم کفاشی

فوم کفی کفش تولید فومیران مناسب جهت استفاده برای انواع کفش می باشد. در سال های اخیر، کارخانه فومیران با در نظر گرفتن رشد جهانی تکنولوژی، برای تامین نیاز های صنعتی به تولید فوم ها پرداخته و این را اصلی ترین هدف خود قرار داده است. فوم های تولیدی برای کاربردهای مختلفی تولید می گردند که یکی از انواع آنها تولید فوم زیره کفش با کیفیت بالا و استاندارد می باشد. فوم کفی فومیران به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی از ایجاد حساسیت جلوگیری نموده و همچنین دوام و ماندگاری بالایی دارد.

زیره کفش نقش به سزایی در راحتی و استاندارد بودن کفش دارد. یک کفی کفش استاندارد نقش مهمی در سلامت پا خواهد داشت، پس نکته مهمی که در خرید زیره کفش طبی باید مورد توجه قرار بگیرد استاندارد بودن آن می باشد. بهداشتی و سازگاربودن فوم به کار رفته در زیره ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا حساسیتی برای فرد ایجاد ننماید. تولید کننده کفی کفش، چنانچه از زیره های بی کیفیت برای کفش استفاده شود میتواند منجر به درد، آسیب دیدگی در ناحیه پا و کمر شود. بنابراین برای پیشگیری از عارضه های درد پا و کمر کفی های فومیران بهترین پیشنهاد می تواند باشد.

فوم کفی کفش

فوم کیف و کفش در کارخانه بزرگ فومیران، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی، به وسیله دستگاه های مجهز و نیروی کاری متخصص تولید شده و در موارد مختلفی همچون تولید کفی کفش، کیف، صندل راحتی و … کاربرد دارد. و مهم تر اینکه تمامی مراحل تولید تا عرضه نیز توسط نیروهای متخصص پشت سر گذاشته می شود.

این کفی ها دارای سایز های مختلف و رنگبندی متنوع می باشند.

ویژگی‌های فوم کفی کفش

لایه ورق‌های فوم فشرده دارای گواهی‌نامه‌های مدیریت کیفیت شامل ISO 9001:2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001 و مدیریت محیط‌ زیست ISO 14001 هستند. شرکت فومیران قابلیت تولید انواع ورق‌های فشرده را به صورت اختصاصی و در ابعاد مختلف دارد.

تولید کفی کفش | تولید کننده کفی کفش

تولید کفی کفش در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این کفی ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید کننده کفی کفش، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت کفی کفش

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفی کفش می توانیم بگوییم که قیمت این کفی مناسب است. قیمت کفی کفش بسته به نوع آن متفاوت است. کفیی های کفش دارای سطح کیفیت بالایی می باشند. مواد اولیه به کار رفته در آنها مرغوب ترین مواد اولیه بوده و تمامی نکات و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده و علاوه بر دقت بالا در هنگام تولید، محصول پس از تولید نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد تا محصولی بدون نقص و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.