فوم eva

فوم eva

ورق فوم تی ترک نوعی از ورق فوم است و یکی از محصولات پر فروش شرکت فومیران می باشد. این محصول به صورت ورق های فومی بوده و دارای کاربردهای متفاوتی می باشند. ورق تی ترک در انواع رنگ تولید می شوند و به عنوان محصول اولیه برای تولید دیگر محصولات به کار می روند.

فومیران تولید کننده انواع فوم و محصولات فومی از جمله فوم eva با کیفیت بالا می باشد. این فوم ها برای مصارف گوناگون در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. جنس اولیه این فوم ها eva بوده که محصولی با کیفیت و بهداشتی می باشد. از این محصول اولیه محصولات دیگری همچون کفپوش تاتامی و لاستیکی، فوم گلسازی، کفی کفش، فوم رول، انواع ورق فوم ، فوم ساختمانی و دیگر فرآورده های فومی را تولید می نمایند.

کفپوش های تولید شده با استفاده از فوم eva بسیار انعطاف پذیر و در عین حال ایمن می باشند. دارای آج های مختلف بوده و در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. رنگبندی شاد و متنوعی داشته و به صورت پازلی می باشند. خاصیت پازلی باعث نصب راحت کفپوش ها می گردد زیرا می توان آن ها را در کنار هم قرار داده و به راحتی در هم قفل نمود.

این فوم ها دارای درجه سختی های متفاوت جهت کاربردهای گوناگون می باشند.

سبک بودن فوم eva باعث تولید کفپوشی سبک می گردد که به آسانی قابل حمل باشد.

فوم رول های تولید شده با فوم eva دارای انعطاف بالا و در مقابل، مقاومت بالا می باشند.

ورق فوم ها در انواع گوناگونی همچون ورق فوم تی ممتاز، میکروسل، بلندر، صنعتی، دو رو آج و … تولید می شوند.

همچنین اسباب بازی های فومی بسیاری با استفاده از این فوم ها تولید می شوند.

تولید فوم eva

تولید این محصول در کارخانه ای بزرگ و مجهز انجام می شود. مواد اولیه مرغوب و بهداشتی طبق فرمول های خاص که توسط مهندسین و کارشناسان حرفه ای تعریف شده به این کفپوش ها تبدیل می شوند. برای تولید این کفپوش ها از دستگاه های جدید و پیشرفته استفاده می شود تا در نهایت محصولی با کیفیت و استاندارد در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

پس از تولید، محصول مجدد از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار می گیرد. تمامی محصولات فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

قیمت 

با توجه به مواد اولیه استفاده شده و کیفیت کفپوش می توانیم بگوییم که قیمت این محصول مناسب است. قیمت آن بسته به ضخامت و ابعاد محصول متفاوت است.

نگهداری و تمیز کردن

فوم ها ضد آب هستمد و با استفاده از آب به راحتی قابل شستشو می باشند.

خرید

برای اطلاع از قیمت و یا خرید فومیران با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۲۶-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۲۱

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید