کارخانه تاتامی | خرید تاتامی از کارخانه

کارخانه تاتامی

انواع تاتامی با کیفیت بالا، در ابعاد و ضخامت های گوناگون در کارخانه تاتامی فومیران تولید می شود. این تاتامی ها برای مصارف گوناگون از جمله استفاده در اتاق کودک، مهد کودک، پارک، سالن ورزشی و … مناسب می باشند.

 

مواد اولیه مرغوب در کارخانه فومیران با استفاده از دستگاه های مجهز و توسط نیروی کاری متخصص به انواع تاتامی در رنگ های مختلف تبدیل می شود.

فومیران، تولیدکننده کفپوش تاتامی با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.

کارخانه تاتامی فومیران با رعایت اصول استاندارد و نکات بهداشتی موفق به اخذ گواهینامه‌های بهداشت و استاندارد برای محصولات خود شده است و اقدام به تولید و پخش کفپوش تاتامی کرده است.

تاتامی ها دارای خاصیت پازلی بوده به این صورت که قطعات در کنار هم قرار می گیرند و در هم قفل می شوند. این خاصیت باعث نصب راحت آن ها می شود و در صورت خراب یا کثیف شدن یک قطعه می توان آن را تعویض نمود یا شست. خاصیت ضد آب بودن تاتامی ها مانع از پوسیدگی آن ها در هنگام شستشو می شود. هر دو سطح تاتامی های فومیران دارای آج بوده یعنی می توان از هر دو طرف آن استفاده نمود. این ویژگی باعث می شود تا در صورت ساییده شدن یک طرف از روی دیگر تاتامی استفاده نمود.

انعطاف این تاتامی ها آن را به کفپوشی ایمن برای استفاده در مکان هایی که نیاز به امنیت بالاتری دارند مانند اتاق کودک، مهد کودک، سالن ورزشی و … تبدیل نموده است. تولید و پخش کفپوش تاتامی با بهترین قیمت را از ما بخواهید.

برای خرید تاتامی از کارخانه بر روی اینجا کلیک نمایید.

چکیده‌ای از این مطلب

در این مطلب در مورد کارخانه تاتامی فومیران صحبت کردیم.

  • تولید انواع کفپوش تاتامی برای اتاق کودک، مهد کودک، پارک، سالن ورزشی و …
  •  اخذ گواهینامه های بهداشت و استاندارد برای محصولات
  • تاتامی ها دارای خاصیت پازلی بوده به این صورت که قطعات در کنار هم قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.