راهنمای خرید انواع کفپوش فومی و گرانولی

معرفی انواع کفپوش

کفپوش‌ها انواع مختلفی برای کاربردهای متفاوت دارند. کفپوش‌ فدراسیونی و ورزشی، تاتامی، کفپوش لاستیکی و گرانولی و کفپوش‌های مهدکودک از معروف‌ترین کفپوش‌ها هستند که هر کدوم قابلیت استفاده در محیط‌های مختلف را دارند.

فومیران تولید کننده انواع کفپوش در رنگ ها و طرح های متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف با کیفیت و دوام بالا، قابل استفاده در محیط های سربسته، محیط های سر باز و پر رفت و آمد و کفپوش پارکت مناسب جهت استفاده در زیر پارکت در ایران است.

 

 انواع کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی

در کارخانه فومیران فوم های مرغوب و بهداشتی طی فرآیندهای مختلف در دستگاه های مختلف قرار گرفته و با توجه به فرمول های خاصی که توسط مهندسان کنترل کیفیت بررسی می شود، انواع کفپوش با کیفیتی بالا تولید شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

کفپوش های فومیران دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی است.

انواع کفپوش تولیدی فومیران :

این کفپوش ها در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی موجود می باشند.

کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر و سبک بوده و برای پوشش کف مکان هایی همچون اتاق کودک و مهد کودک که نیاز به کفپوشی ایمن دارند مناسب می باشد. زیرا این کفپوش ها دارای خاصیت ارتجاعی بوده که از شدت ضربه کاسته و به کفپوشی ضربه پذیر تبدیل می شوند.

 خرید اینترنتی کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی اتاق کودک

این کفپوش ها در رنگ و طرح متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. کفپوش تاتامی ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشد. کفپوش تاتامی به صورت پازلی بوده و در هنگام نصب قطعات در هم قفل می شوند.

در حالیکه کفپوش لاستیکی کفپوشی مقاوم و محکم می باشد و برای مکان هایی که نیاز به کفپوشی بادوام دارند همچون پارک، پیاده رو و باشگاه بدنسازی مناسب می باشند. زیرا این کفپوش در برابر ضربه، وزن زیاد، برف و باران، آفتاب و … مقاوم بوده و به همین دلیل در چنین فضاهایی کاملا مقاوم بوده و آسیبی نمی بینند.

کفپوش گرانولی سالن بدنسازی

کفپوش گرانولی سالن بدنسازی

فوم رول پارکت نیز برای نصب در زیر پارکت برای ماندگاری بیشتر پارکت و عدم به صدا در آمدن آن می باشد.

انواع کفپوش فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

برای خرید انواع کفپوش هم می توانید به صورت آنلاین خرید نموده و هم از طریق تماس با کارشناسان می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

برای خرید انواع کفپوش با کارشناسان ما از طریق شماره زیر در تماس باشید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۰۶

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش طرح دارکفپوش حروف و اعداد
 کفپوش تاتامی 
 کفپوش لاستیکی 
 کفپوش طرح دار 
 کفپوش حروف و اعداد 
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
در WhatsApp مکالمه کنید