انواع کفپوش

فومیران تولید کننده انواع کفپوش با کیفیت و دوام بالا بوده که این کفپوش ها شامل کفپوش تاتامی، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارکت و … می باشند. کفپوش تاتامی قابل استفاده در محیط های سربسته، کفپوش لاستیکی مناسب جهت استفاده در محیط های سر باز و پر رفت و آمد و کفپوش پارکت مناسب جهت استفاده در زیر پارکت می باشد.

وزن کفپوش

وزن کفپوش

انواع کفپوش در رنگ ها و طرح های متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف موجود می باشند.

در کارخانه فومیران فوم های مرغوب و بهداشتی طی فرآیندهای مختلف در دستگاه های مختلف قرار گرفته و با توجه به فرمول های خاصی که توسط مهندسان کنترل کیفیت بررسی می شود، انواع کفپوش با کیفیتی بالا تولید شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

کفپوش های فومیران دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی است.

انواع کفپوش تولیدی فومیران :

این کفپوش ها در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی موجود می باشند.

کفپوش تاتامی کفپوشی انعطاف پذیر و سبک بوده و برای پوشش کف مکان هایی همچون اتاق کودک و مهد کودک که نیاز به کفپوشی ایمن دارند مناسب می باشد. زیرا این کفپوش ها دارای خاصیت ارتجاعی بوده که از شدت ضربه کاسته و به کفپوشی ضربه پذیر تبدیل می شوند.

کفپوش اتاق کودک محصولی از فومیران مناسب جهت استفاده در اتاق کودکان می باشد. در تولید این کفپوش ها از مواد اولیه ی استاندارد و فاقد مواد شیمیایی استفاده شده است. بنابراین اگر برای سلامت کودک خود ارزش قائلید لازم است در انتخاب کفپوش مناسب دقت لازم را به خرج دهید. یکی دیگر از مواردی که در خرید کفپوش باید به آن دقت کنید، طرح و رنگ محصول است که تاثیر قابل توجهی در روحیه ی کودکان دارد.

این کفپوش ها در رنگ و طرح متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. کفپوش تاتامی ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشد. کفپوش تاتامی به صورت پازلی بوده و در هنگام نصب قطعات در هم قفل می شوند.

در حالیکه کفپوش لاستیکی کفپوشی مقاوم و محکم می باشد و برای مکان هایی که نیاز به کفپوشی بادوام دارند همچون پارک، پیاده رو و باشگاه بدنسازی مناسب می باشند. زیرا این کفپوش در برابر ضربه، وزن زیاد، برف و باران، آفتاب و … مقاوم بوده و به همین دلیل در چنین فضاهایی کاملا مقاوم بوده و آسیبی نمی بینند.

کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی

فوم رول پارکت نیز برای نصب در زیر پارکت برای ماندگاری بیشتر پارکت و عدم به صدا در آمدن آن می باشد.

انواع کفپوش فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

برای خرید انواع کفپوش هم می توانید به صورت آنلاین خرید نموده و هم از طریق تماس با کارشناسان می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

برای خرید آنلاین بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

۰۲۱-۵۷۷۱۹

محصولات مرتبط

کفپوش تاتامیکفپوش لاستیکیکفپوش طرح دارکفپوش حروف و اعداد
 کفپوش تاتامی 
 کفپوش لاستیکی 
 کفپوش طرح دار 
 کفپوش حروف و اعداد 
crisp fa